Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztesek, hőmérősök akik...

Ovu tesztesek, hőmérősök akik terhesek, mennyi idő alatt jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Most 1 hónapja probálkozunk már hőmérőzök és az érdekelne hogy hőmérőzéssel és ovu teszt használattal mennyi idő alatt estetek teherbe?
2010. dec. 15. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szexeltek is akkor ebben a hónapban is...nem érem minek ennyire rágörcsölni...nem ettöl függ...
2010. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha minden klappol akkor is csak 20% esély van a megtermékenyülésre! :(

Én ovuteszteltem + hőmérőztem mégis 1 év kellett mire sikerült.

Most újra ovutesztelek 2 hónapja,ügyködünk is amikor kell,mégsem sikerült idáig!

De majd egyszer úgyis jönni fog! :)

2010. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

5 hónapja hőmérőzök, 5 hónap mondható valódi próbálkozásnak is, mert azóta pontos a mensim és még nem jött össze a baba...

nem tudom amiatt nem sikerül-e mert sűrűn együtt vagyunk??

26/N

2010. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20% van a megtermékenyülésre?!?!

Mi múlt hónap 1-szer nem használtunk óvszzert, mert nem úgy indult a dolog, hogy be is fejezzük, mindegy...! Erre tegnap előtt pozitívat teszteltem. Mondjuk e nélkül is tudtam, hogy baba lesz. Nem is akartuk. Vagyis én nem. Párom igen. Én várni akartam még pár évet a másodikkal. Álmomban nem gondoltam volna, hogy csak így véletlenül elsőre sikerül. Nagyon örülök neki, azért. Ez lesz apa karácsonyi ajándéka. Nagy durranás lesz biztos, mert nem sejt semmit, mert most azt játszom, hogy megjött.

Szóval a tanácsom: felesleges az ovu teszt, meg a hőmérőzés. Spontaneítás a megoldás kulcsa! Sok sikert!

2010. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 14:37-es! Hát gratulálok! Hát ez tiszta jó, hogy megjátszod, hogy megjött és a párod nem is sejti hogy valójában kisbabátok lesz!!! :) Ez annyira izgalmas, szerintem én is így fogok majd csinálni, csak sikerülne már a baba...

26/N

2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És mégis meddig fogod titkolni a dolgot???

26/N

2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szenteste adom át az ajándékom, egy szép kis dobozban a pozitív terhességi tesztet.Már alig várom. Nem tudom, hogy fogom kibírni addig!:)
2010. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mekkora meglepi lesz!! De lennék most a helyedben! Én kb. 26-ra nem várom a mensit...

26/N

2010. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 22 re nem varom szoval nekem is kari ajandek lenne es mar negy honapja probalkozunk ugyhogy nagyon remenykedem mert eletem legcsodasabb ajandeka lenne
2010. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!