Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A TSH szintem egy kicsit...

A TSH szintem egy kicsit magasabb,amire most kaptam gyógyszert. Ilyen kicsi probléma is elég ahhoz, hogy ne sikerüljön?

Figyelt kérdés

.Lehet,hogy csak emiatt nem jött a baba?

Ez hogyan befolyásolja ezt az egészet?Tudja valaki?


2009. jan. 21. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Valamennyi köze lehet a dologhoz. Részletesebben itt.


[link]

2009. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem orvos írta neked a gyógyszert?

Csak azért kérdezem,mert nem értem miért nem magyarázta el neked mi a probléma nálad pontosan.Szerintem,ha nem kapsz kielégítő válaszokat az orvosodtól,akkor keress egy másikat.Itt nem biztos,hogy pontos magyarázatot adnak neked,hacsak nem orvos vagy szülésznő válaszol.De ők is csak a vizsgálati eredményeid alapján tudnának kielégítő választ adni.


Sok sikert neked.

2009. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondtak,hogy ez lehet az oka!Nem nagyon érnek rá kiselőadást tartani!

Remélem azért egy sorstárs,vagy hozzáértő válaszol majd nekem!

Köszönöm!

2009. jan. 21. 11:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is van pajzsmirigyproblémám,van hideg meleg göböm,én régen L-tiroxint kaptam rá.

Nálam nem befolyásolta a teherbeesést,3 gyerekem van.

De befolyásolhatja.

Mindenképp dokit kérdezz meg róla.


2-ik voltam.

2009. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az endokrin zavarok nagyon összetettek.Nem sértésnek szántam,hogy orvost kérdezz meg ez ügyben.Én sorstárs vagyok,de van gyerekem.De azt is tudom,hogy lehet köze a sikertelenséghez.De csak a vizsgálati eredményeid alapján tudna válaszolni hozzáértő szakember is.Az neked nem lenne kielégítő válsz,ha valaki azt írná Ő sem esik teherbe és ilyen problémája van.Tudom,hogy nem túl készségesek az orvosok,sok a beteg nincs idejük..stb.

Talán próbálj egy bizonyos orvost felkeresni.Biztos,hogy pénzedbe kerül,de a rendelésen valóban nem adnak mindig kielégítő magyarázatot.


Minden jót,még mindig 2-ik voltam.

2009. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi az a kicsit magasabb? Nekem 10,8 volt én teherbe estem - bár a doki szerint ez csoda, mert ilyen tsh-val a nők "meddők" szoktak lenni - 8 hetesen el is vetéltem. Igen a pajzsmirigy nagyon tudja befolyásolni. Vagy nem is jön össze, vagy elvetélhetsz. Persze ha időben kezelik, akkor szépen ki is hordhatod a babát. Nekem későn vették észre. Ne csodálkozz, biztos hogy e miatt nem sikerül. Ha helyreáll, akkor össze fog jönni. Szorítok! Írd meg mennyi a tsh-d. Anti-tpo rendben van?
2009. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a dokid mondta, hogy ez lehet az oka akkor valószínű. Amúgy azzal nem értek egyet, hogy rögtön menj másik orvoshoz, mivel lehet, csak épp nem ért rá kiselőadást tartani. Viszont ő ismer téged, ha már régóta hozzá jársz. Szerintem legközelebb ha nyugisabb beszélj vele, írd össze papírra amit akarsz kérdezni, én is mindig ezt csinálom. Aztán ha akkor sem figyel eléggé, akkor menj máshoz.

2009. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4,745 a TSH szintem és 4,680-ig jó.Mivel semmi más problémám nincsen,ezért gondolják azt,hogy ez lehet a probléma.Kaptam rá gyógyszert (L-thiroxin).Remélem,hogy segíteni fog!

Egyszerűen csak nem tudom elhinni,hogy ilyen kicsi eltérés is befolyásolhatja a teherbeesést!

2009. jan. 21. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az érték nem olyan magas, de ha a doki azt mondta, hogy ez kavart be, akkor higgy neki. A pajzsmirigy nagyon alattomos dolog és tényleg nagyon fel tudja borítani az egész szervezetet.
2009. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én értékem ennél sokkal magasabb volt mikor teherbe estem.Én is ezt a gyógyszert kaptam rá anno.Szerintem vizsgáltasd ki magad nőgyógyászatilag is,meg még ami szóba jöhet.Lehet a vizsgálatokat párhuzamosan végezni,akkor nem pazarolják az idődet feleslegesen.Nehogy az legyen,hogy erre fogják,aztán ha itt rendbe minden akkor sem jön össze,mert ha totóznak évekig járhatsz orvostól orvosig.


Sok sikert,minden jót.


2-ik voltam.

2009. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!