Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem a mellbimbómnál érzéken...

Ha nem a mellbimbómnál érzékeny hanem oldalt a hónaljam felé lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Holnap utánra nem várom, pár napja reggel és este is lefekvésnél hényingerem van és néha nap közben is. A ciklusom 20.napján olyan erősen begörcsöltem,hogy alig bírtam lépni. Olyan volt mintha a köldökömtől lefelé le akartak volna szakítani,de oldalt nem fájt. Ez aznap párszor megismétlődött,aztán másnap már csak néha szurt. Utána fehéres testápolós folyásom volt 2 napig,azóta meg fehéres átlátszó folyásom van,de nem olyan erősen. A melleim tegnap óta érzékenyek ,mellvizsgálaton voltam 2 hónapja és csomó sincs. Lehet,hogy baba? Tesztelni csak vasárnap akarok,hogy ha összejött a baba akkor tuti kimutassa.
2009. jan. 21. 11:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia! Még csak két hónapja nem szedek gyógyszert, és azóta ugy gondoljuk,hogy jön a pici mikor akar,azaz nem vetünk be semmi praktikát,csak ugyanugy együtt vagyunk mint elötte:)(5 éve együtt vagyunk) A párom azt mondja,hogy nem kell eröltetni, de örülne ha jönne a kicsi. Ő ezt szeretné a sorsra bízni és kezdem belátni,hogy igaza van. Csak mindig azt hittem,hogy amint nem szedek gyógyszert jönni fog a baba,és most félek,hogy miért nem jön:(
2009. jan. 29. 11:11
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már sajnos több, mint egy éve próbálkozunk, úgyhogy Nektek még semmi ok az aggodalomra! A 2 hónap még nagyon kevés idő. (Mondjuk, ha babát szeretne az ember, akkor soknak is tűnhet)

Ne keseredj el, biztos minden OK, és jönni fog a baba!!!

2009. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nektek meg kitartás! Tudom,hogy nálunk ez a két hónap még semmi. Anyukám szokta azt mondani,hogy nem azon kell agyalni,hogy na most össszejön-e a baba,hanem legalább 2 naponta együtt lenni,és egymással foglalkozni,az helyett,hogy azt érezné bármelyik fél is,hogy neki "most gyereket kell összehoznia". És lehet benne valami,mert nagymamáink azt se tudták,hogy mikor van peteérés meg mi az a hőgörbe és mégis jöttek a babák sorban:) Én most megint elkezdek tornázni meg minden ilyesmi(eddig nem mertem,nehogy ha összejött a baba,akkor baja legyen) Ha jól érzem magam a bőrömben akkor lehet,hogy hamarabb jön a baba,mintha folyton az járna a fejemben,hogy mikor jön.
2009. jan. 30. 12:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Jó volt Veled "beszélgetni".

De azért ha lesz valami változás, majd írd már meg :-)

Remélem, minél hamarabb kapom a választ!

Sok sikert!

2009. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:)Mindenképp megírom,de Te is írj ha van változás! Nektek is sok sikert!
2009. febr. 2. 07:48
 16/16 anonim ***** válasza:

Halihó!

Ismét én. Történt azóta valami változás?

2009. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!