Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem a mellbimbómnál érzéken...

Ha nem a mellbimbómnál érzékeny hanem oldalt a hónaljam felé lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Holnap utánra nem várom, pár napja reggel és este is lefekvésnél hényingerem van és néha nap közben is. A ciklusom 20.napján olyan erősen begörcsöltem,hogy alig bírtam lépni. Olyan volt mintha a köldökömtől lefelé le akartak volna szakítani,de oldalt nem fájt. Ez aznap párszor megismétlődött,aztán másnap már csak néha szurt. Utána fehéres testápolós folyásom volt 2 napig,azóta meg fehéres átlátszó folyásom van,de nem olyan erősen. A melleim tegnap óta érzékenyek ,mellvizsgálaton voltam 2 hónapja és csomó sincs. Lehet,hogy baba? Tesztelni csak vasárnap akarok,hogy ha összejött a baba akkor tuti kimutassa.
2009. jan. 21. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Drukkolni tudunk, egyértelműen biztosat kijelenteni nem.
2009. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Már nekem is voltak ilyen tüneteim, és sajna megjött. Sőt, a nemvárt előtt is mindig oldalt kezd el fájni.

De reméljük, hogy neked nem fog megjönni! Szorítok!

Majd írj, hogy mi lett!!!

2009. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma vagyok a 27.napban,ugyhogy nem bírtam ki és reggel teszteltem,de - lett,abban bízom,hogy korán csináltam tesztet. Ha nem jön meg a hétvégén akkor jövőhéten megint megnézem(igaz ezt a tesztet is akkora szántam,de reggel nem tudtam megálni). Majd megírom,hogy mi a fejlemény:)
2009. jan. 22. 10:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos hamar teszteltél! Majd írj, hogy mi lett!
2009. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szia! Ma vagyok a 29.napban es meg nem jott meg,pedig mindig meg szokott a 28.napon legkesobb:) Viszont tegnap es egnapelott olyan erosen gorcsolt a hasam mint mensikor szokott es sokszor azt ereztem,hogz na most megjott es `el is aztam` de aztan semmi,meg csak egy kicsi se:) Ma mar nem gorcsol a hasam es remelem meg se jon,de ha igy lesz a tesztel varok meg par napot. Az normalis ha mindez mellett a nap folyaman hol szorulason van,hol megy a hasam es fel vagyok puffadva valamint 5 percenkent pisilni jarok?
2009. jan. 24. 07:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A 2. és a 4. vagyok.

A tüneteidre én nem tudok okosat válaszolni, mert még nem voltam ilyen helyzetben, sajnos. Pedig már egy éve próbálkozunk :-(

Szorítok neked, hogy minden így maradjon, és tesztelj egy + !

Remélem, megírod, mi lett!!!!!!!!

2009. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szia! Ma már 5 napja késik, teszteltem ma reggel ,de negatív lett:( Nem tudom,hogy most mi a helyzet,de nagyon csalódott vagyok:(
2009. jan. 28. 07:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, még ne keseredj el!

Nem jött meg, tesztelni még mindig tudsz! :-)

További tájékoztatást is várok!

Szia!

2009. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap délután megjött:( De most elhatároztam,hogy próbálok nem "foglalkozni" a dologgal, majd jöna baba ha akar:)
2009. jan. 29. 07:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom! Tudom, mit érzel. Hihetetlen, a szervezetünk hogy át tud verni minket.

Egyébként mióta bróbálkoztok?

2009. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!