Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki hét vége felé...

Van valaki, aki hét vége felé (szombat-vasárnap) nem várja? Vannak tüneteid?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Köszi!:) Akkor meglátjuk,hogy mit hoz a hétvége vagy a jövőhét:) Csak az a baj,hogy mindig azt hittem,hogy ha nem védekeznénk rögtön terhes lennék,erre 2 hónapja nem szedek gyógyszert és mégse. Tudom,hogy ez még semmi,de annyira szeretném már babát:)
2009. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nalad mi a helyzet? Kiderult mar valami? Nekem a 27. es 28.napon ugy fajt a hasam,meg olyan erzesem volt tobbszor,hogy megjott,de persze nem, azota hol szorulasom van, hol megy a hasam,es a hanyinger reggel allando. Ma van a 29.nap es mar nem gorcsolok,nagyon remelem mar nem is jonn meg:)Mindig 27 vagy 28.napra megjott. Jovoheten irok,hogy mi a helyzet,de tesztelni,meg egy par napig nem fogok,mert nem akarok csalodni.
2009. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én teszteltem ma reggel, negatív lett, ezért gondolom, hogy nincs baba, hiszen az elmaradt első napján már ki kéne mutatnia. :(

Amúgy nem jött meg, a hasam fáj, a derekam majd le szakad, a mellem minimálisan érzékeny. Lehet, hogy későbbi napon volt a peteérés mint ahogy gondoltam, ezért késik.

2009. jan. 24. 14:06
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne add fel,én itt többször olvastam,hogy van akinek csak jó pár nappal késöbb mutatja kis,de van olyan is,hogy egy hetet várni kell. Ugyhogy én még reménykedem,neked is ezt tanácsolom:)
2009. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azóta kiderült nálad valami? Nekem még nem jött meg,de ma van minimális kis folyásom,barnás,de nem véres,remélem,hogy nem is lesz az. Tesztelni nem fogok legalább péntekig,nem szeretnék megint csalódni.
2009. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Semmi. A teszt ma is negatív lett, a hasam fáj, a folyásom semmilyen vagy nagyon minimális átlátszó... Nem szokott késni.
2009. jan. 26. 10:48
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,lehet még baba. Nekem se szokott késni,már arra gondoltam,hogy azért van,mert annyit gondolok rá. Most próbálom minden mással lefoglalni magam,ha akar ugyis jön.
2009. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nálad mi a heyzet? Nekem tegnap megjött a 33.napra:(,pedig eddig nem késett,de majd jön a baba amikor akar:) Remélem neked összejött!:) Írj,hogy mi lett az eredmény!
2009. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem holnap fog megjönni 33 napra, ma kicsit színes volt a nyákom és vizesedik a folyásom. Ez van, hívom a dokit a műtét miatt. Egyébként asszem ez így most jobb.
2009. jan. 29. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!