Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki hét vége felé...

Van valaki, aki hét vége felé (szombat-vasárnap) nem várja? Vannak tüneteid?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem vár hétvégére? Mensit? Fogamzást? Babát?
2009. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát szerinted mit nem várunk mi itt 98%-ban? Nem azt hogy kisüssön a nap. :) Természetesen a menstruációt.
2009. jan. 20. 23:11
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Teherbeesés kategóriában miért kellett volna azonnal a mensire gondolnom?:)

Meg azt sem igazán értettem, miért érdekelne valakit, hogy az ide írogatókból ki nem fog épp hétvégén menstruálni. Bár tény, akadnak ennél sokkal lököttebb kérdések is. Esetleg alapítani szándékozol egy "ezen a hétvégén nem mensizünk" klubot?

2009. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
De hogy a kérdésedre válaszoljak, én sem várom a hétvégére. Jövő szerdán kell megjönnie.
2009. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jó,bocsi de olyan jöt nevettem a hozzászólásokon! Köszi!!!!!:DDDD

Bocsi,de olyan jelenkezzen már aki szeretné a babát és hétvégén kéne megjönnie ,de azt szeretné ha nem jönne meg,hanem helyette 40 hét múlva a baba jönne!DDD

2009. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én hétvégére nem várom:-) Neked vannak tüneteid?
2009. jan. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Istenem. :)

A tüneteim: hasszorítás (ami megtudtam mitől van. :) Tehát a menzesz előtt a női szervezet vizet tart vissza és igazából azért van a mindjárt megjön érzés mert a méh is vizesedik. Ezt Czeizel kolléganője mondta, aki most már nyugdíjaslént az én kolléganőm. ) És nincs különbség a mensi előtti és a babásodás kori hasfájás közt.

Nekem most még pici esélyem van a babára, bááár, tuti volt peteérésem, mert véreztem és nagyon szúrt középidőben. Mellem nem fáj, kicsit amikor "gyömöszölöm" érzékeny. Annyi, hogy elkezdtem édességet enni, holott nem is szeretem, de sajna ez simán a mensi előjele is lehet. Folyásom az elég sok, inkább tojásfehérjés átlátszó, de még nem vizes. És nem is sűrű testápolós.

Te érzel valamit?

2009. jan. 21. 19:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap nem várom, pár napja reggel és este is lefekvésnél hényingerem van és néha nap közben is. A ciklusom 20.napján(elvileg akkor van a peteérés nálam) olyan erősen begörcsöltem,hogy alig bírtam lépni. Olyan volt mintha a köldökömtől lefelé le akartak volna szakítani,de oldalt nem fájt. Ez aznap párszor megismétlődött,aztán másnap már csak néha szurt. Utána fehéres testápolós folyásom volt 2 napig,azóta meg fehéres átlátszó folyásom van,de nem olyan erősen. A melleim tegnap óta érzékenyek, de csak a honaljam felé ,mellvizsgálaton voltam 2 hónapja és csomó sincs. Ma vagyok a 27. napban és hiába fogadtam meg,hogy nem tesztelek még pár napig,ma megtettem ,de negatív lett:( Abban bízom,hogy itt sokan írták,hogy csak az elmaradt mensi után teszteljek. Remélem ,hogy tényleg nem jön meg holnap se és utána lesz egy pozitív tesztem.
2009. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nekem félidőben volt a peteérés, vagyis legalább is azt hiszem az volt. Kint főztem, egyszer csak érzem rettenetesen belenyilal a hasamba/hüvelyembe nem is tudom hova, de hamar, néhány percen belül el is múlt, talán pici hasfeszítés maradt utána. Rá 1 órára kb mentem WC-re, és a tojásfehérjében vér volt, de nem sok csak épphogy. Védőnővel beszéltem, montdta, hogy ez nagyon jó jel, mert ha vérik valaki azt jelenti megrepedt a tüsző. Leesik valamelyik hormon és az okozza a vérzést.

Mára kicsit jobban vagyis folyamatosabban érzem a hasam, a mellem szokásosan "fáj" csak akkor ha nyomkodom és eddig sok átlátszó folyásom volt, ami ma reggelre megszűnt.

Itt tartok. :)

2009. jan. 22. 08:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja és ne idegeskedj ha negatív a teszt, ha baba van akkor úgyis ott van és minden rendben ha meg nincs akkor következő hónapban ott lesz. :)
2009. jan. 22. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!