Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a tesztnek vagy a 20....

Hihetek a tesztnek vagy a 20. napon még nem mutat pontos eredményt?

Figyelt kérdés
Félek hogy előváladék került belém és terhes lettem, petting utáni nap megjött a mensim de kevesebb a megszokottnál és csak 3 napig.Azóta eltelt 20 nap és mivel semmi előjelét nem látom annak hogy meg fog jönni csináltam egy tesztet ami negatív lett.Holnap reggel még csinálok egyet és ha az is negatív lesz akkor van okom félelemre?
2009. jan. 20. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor még nemmutassa ki
2009. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A menszi előtti nap pettingeltetek?
2009. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen
2009. jan. 20. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Azzal a vérzéssel ki is ürült a szervezetedből a sperma ha jutott beléd. (amúgy nem tudom, nem is számolták még, hogy mennyi spermára van szükség ahoz, hogy teherbe ess, amennyit az ujjbeggyel beviszel nem sok esély van... a szervezetünk buktatói, a petesejt burka, bizony, a spermákban lévő anyag hatására lesz átjárható egynek....)

Amúgy kb 7nap alatt jut el a zigóta a petevezetékből a méhbe, ha véreztél, akkor valószínű a nyálkahártya levált, és ennyi idő alatt nem épül fel annyira hogy abban a zigóta kényelmesen elmerülhessen, fejlődhessen. Így szépen kilökődik a testedből.... Nagyon picike az esélye, annak, hogy terhes legyél, lehetsz, de 0,000001% várd meg a nemvártadat, és ha két hetet késik tesztelj... jah NE IZGULJ!!!!! mert akkor késni fog:) (vigyél betétet/tampont, mert lehet kb azonnal megjön, ha látod negatív...)

2009. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!