Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez? Én alig bírom...

Hogy van ez? Én alig bírom kivárni a nemvárt mensi napját, hogy tesztelhessek, vannak akiknek meg napokat késik mégsem tesztel?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,én ezt nem értem.

Sokszor olvasom,hogy x-y napja késik,és még nem tesztel,vár párnapot.

Én ezt nem is értem,egyszerűen még a nemvárt napjáig sem bírom sokszor,nemhogy késsen és ne teszteljek...


2010. dec. 11. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam volna várni...

Biztos türelmesek, vagy nem akarnak még igazán babát, és félnek az eredménytől.

2010. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy idő, amikor én sem tudtam megvárni a nem vártat és teszteltem, persze feleslegesen.


A csalódás elkerülése miatt nem tesztelek előbb, sőt már késik 2-3 napja és még most sem teszteltem.

Megfontoltabb lettem több mint 2 év után.

2010. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam egészen másként volt. Soha nem tudtam, mikorra várhatom, annyira össze-vissza ciklusaim voltak a PCOS miatt. Végül, mikor már terhességi tüneteim voltak, a férjem elcipelt késő este tesztet venni. Akkor már az utolsó mensitől számítva a 43. napomon voltam. De ez szokványosnak számított nálam, sajnos. Pedig akkor már 2 éve volt, hogy próbálkoztunk.

Érdekes módon szülés után beállt a ciklusom 28-30 napra, így most én is "lesem a nemvártat".

2010. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyon korai vetélés kudarcától akartam magam megvédeni. Úgy gondoltam, ha 1,5 hét késés után tesztelek, akkor a nagyon gyakran előforduló nagyon korai (menses körüli) vetélés kudarcát elkerülhetem.Akkor jobb, ha nem is tudtam róla... Szerencsére így is lett. :) 2 gyermekem van. :)Pozitív teszt után nem volt vetélésem. :)
2010. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se tesztelek a nemvárt napján még, mert csak csalódnék. Többször előfordult velem hogy 1 héttel később ugyan, de megjött a mensi, most akkor minek teszteltem volna?

Másrészt nekem 2 gyerköcöm van már, és mindkettővel a teszt a nem várt mensi UTÁN 1 héttel lett csak pozitiv akkor is haloványan... Tehát nekem nincs értelme előbb ellődözgetni a drága teszteket :)

2010. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam is felesleges volt.

Teszteltem a nemvárt utáni napon,negatív lett, aztán rá egy hétre +.

Sajnos vetélés lett a vége, de a második terhességnél már vártam 7 napot rögtön, mondjuk akkor tudtam hogy megint sikerült. Ugyanazok a tünetek voltak, minden egyezett, mint az első terhességnél, csak a férjem megnyugtatására teszteltem:)

2010. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat napja késik és még nem teszteltem. Meg van a teszt, itt alszik a fiókban, minden este úgy alszok el, hogy majd akkor holnap, ha nem jön meg este, de ahogy felkelek nem merem megcsinálni. Annyira félek egy negatív eredménytől. Nekem volt már álterheségem, és sok sok negatív tesztem. Nagyon félek egy újabb egy csíkostól.

Te egy ilyen típusú ember vagy, én meg egy másik. Ezen nincs mit megérteni. Engem megtanított az élet várni, ráadásul az is motivál, hogy sajnálom azt a 800-1000 forintot kidobni. Várok, az semmibe sem kerül.

2010. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hijita válasza:
Igazat adok az előttem szólóknak. Nekem is késik már lassan egy hete, de nem merem megcsinálni. Nemrégen egyvetélésen estem át, és mit ne mondjak, inkább várok még, hogy magamtól is tuti biztos legyek benne. Sokan az előző csalódások miatt nem csináljuk még meg, inkább tologatjuk, hisz lehet, hogy időközben talán megjön, és akkor talán kisebb a csalódás.
2010. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,és mindenkinek mihamarabbi dupla csíkot kívánok,és egészséget!!!
2010. dec. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!