Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfinek szükséges elmenni...

A férfinek szükséges elmenni vmilyen vizsgálatra mielőtt babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk gyereket, én el is megyek a jövő7en a nőgyógyászhoz, hogy +nézze minden rendben van-e. A páromnak el kell mennie vmilyen vizsgálatra? Vagy neki nem fontos? Kicsit aggódom, mert dohányzik, remélem attól még egészséges lesz a pici, ha össze jön.
2009. jan. 20. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Szerintem megnyugvás céljából érdemes elmenni a párodnak is de a dokid majd úgyis megmondja mit javasol mert attól is függhet hogy nálad találnak-e valami problémát(remélem nem) baja a picinek attól biztos nem lesz mert ő dohányzik annyi lehet hogy a kiskatonái gyengébbek lehetnek a szokásostól.

Mielőbbi babavárást!!!

2009. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a gyors választ! Kicsit +nyugtattál a dohányzással kapcs.

Köszi a mielőbbi babavárást! :) Reméljük hamar sikerül!

2009. jan. 20. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek hogy minél előbb sikerüljön mert ha nálam nem jön össze három éve legalább a más babájának nagyon örülök.
2009. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ui.:

Te is dohányzol vagy csak a párod?

Mert ha te is az már nagyobb baj lehet a picire nézve.

2009. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 éve nem jön össze? Remélem most már össze fog jönni!!! Drukkolok Nektek!!

Köszi, nagyon aranyos vagy, h így örülsz a más babájának! Remélem mindkettőnknek sikerül minél hamarabb a pici baba!!

2009. jan. 20. 13:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem dohányzom, soha nem is dohányoztam. Rosszul vagyok a szagától is, ezt tudja a párom is és sosem dohányzik, ha vele vagyok.
2009. jan. 20. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:

igen sajnos 3 éve nem sikerül , pedig mind a ketten egészségesek vagyunk , minden fajta vizsgálaton túl vagyunk csak a lombik van még hátra , de tudod én mindig nagyon örültem annak ha valakinek sikerül egy új életet hordani a szíve alatt.

Ti mióta próbálkoztok?

2009. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mi még csak most kezdünk próbálkozni. Szóval még az elején vagyunk.

Tényleg nagyon aranyos cagy, h így örülsz más babájának! Nagyon jó ember lehetsz és pont az ilyen embereknek nem sikerül! Olyan igazságtalan! Más meg veteti el sorban a gyerekeket, vagy +szüli és nem kell neki.

Kitartást Nektek!!! Nagyon szurkolok, h minél hamarabb sikerüljön!

2009. jan. 20. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen bóknak veszem , de igazad van mert sok olyat olvasok itt a forumon is és máshol is hogy eldobják elvetetik megszülik és csúnya dolgot tesznek vele , tudod inkább adnák oda és én felnevelném nagyon szívesen ha már nekem nem sikerül de ne tenne tönkre egy életet , de sajnos nem vagyunk egyformák.
2009. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, érdemes, mert a mai világban nem meglepő, ha nincs meg az a bűvös 20 millió kiskatona milliliterenként. Az orvosom szerint, legalábbis, erre is fel kell készülni, és mivel a férfinél csak ez az egy vizsgálat van, jobb előbb ezen túlesni. Mi is voltunk, szerencsére minden rendben, és ez hatalmas megnyugvás volt, hogy ő már tutira alkalmas, szóval a dolog fele okés! :) Ajánlom nektek is. A vizsgálat utn 2 hónapra kiderült, hogy babát várok, most 7 hetes vagyok.

Sok sikert!

2009. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!