Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy ne ítéljenek...

Mit tegyek, hogy ne ítéljenek el a döntésem miatt, hogy a vetélésem után 3 hónapra babát szeretnénk a párommal?

Figyelt kérdés
Mindenki hülyének néz. Szedem a terhes vitaminokat, és azért is szekálnak, meg hogy nem kapom vissza a halott gyerekemet, csinálhatom bármilyen időpontba. Mert hogy én csak azért akarok gyereket, hogy az elvesztett babómat visszakapjam! Veletek hogy volt ez?
2009. jan. 20. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nagy bunkóság volt tőlük. Gondolom ők még nem mentek ilyenen keresztül. Nekem tavaly májusban volt egy vetélésem, és mit nem adtam volna ha pár hónap után sikerült volna újra teherbeesnem. És még mindíg itt vagyok és próbálkozunk, hátha összejön. Meg sem fordult a fejemben és a körülöttem lévők fejében az a hülyeség hogy az elvesztett petezsák reinkarnációját szeretném visszakapni.

Szedd a vitaminokat, és igen is tegyetek meg mindent amit csak lehet hogy sikerüljön a baba! Nagyon szorítok Nektek!!! És ne foglalkozz más hülyeségével! :)

2009. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, és nem rossz dolog, hogy szeretnél egy kisbabát. Ne hallgasd meg a rosszindulatú "tanácsokat". Hajrá:)
2009. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen "állatokat" kerüld el! És hajrá, drukkolok Neked babaügyben!
2009. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első fiam 23 éves koromban született, most megint terhes lettem decemberben, de sajnos én is elvetélem (dec 30-án) a 8. héten.. ettől függetlenül nagyon vágyom a következő babára, de szerencsémre nekem senki nem mondja, hogy bármit/bárkit is pótolni szeretnék! Vágj bele bátran és nefoglalkozz senkivel, aki rosszindulatú. Inkább keress 1-2 fiatalabb kismamát és velük oszd meg az érzéseid, tapasztalataid. Mi most megint próbálkozunk egy hónap múlva, remélem hamar összejön :)

Neked is sok sikert, és ha bármi van, nyugodtan írj! :)

Enci

2009. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!