Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy ne ítéljenek...

Mit tegyek, hogy ne ítéljenek el a döntésem miatt, hogy a vetélésem után 3 hónapra babát szeretnénk a párommal?

Figyelt kérdés
Mindenki hülyének néz. Szedem a terhes vitaminokat, és azért is szekálnak, meg hogy nem kapom vissza a halott gyerekemet, csinálhatom bármilyen időpontba. Mert hogy én csak azért akarok gyereket, hogy az elvesztett babómat visszakapjam! Veletek hogy volt ez?
2009. jan. 20. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk! Természetes, h babát szeretnél.
2009. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! Neked semmit nem kell tenned, nincs téged miért elítélni. Az szégyelje magát aki ilyet mond!!! Az teljesen természetes vágy, hogy gyereket akarsz és ezen a vetélés semmit nem változtat, csak még nehezebbé teszi lelkileg,ilyen beszólások nélkül is. Várni csak akkor várj, ha úgy érzed hogy lelkileg még nem készültél fel egy újabb terhességre, egyébként ne foglalkozz mással!
2009. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi vaaaan???!!! Ki volt az az elmebajos aki ezt mondta neked?! Ezek szerint akinek már volt vetélése az ne is szüljön?


Bocsi a kirohanásért, de én ilyen primitív baromságot már rég hallottam :S


Nekem nyáron volt egy vetélésem, a következő hónapot még kihagytuk, de az az utániban fogant meg a kisfiam és eszembe sem jutott, hogy ő a halott gyermekem rinkarnációja lenne.

Most fél éves és itt gügyög mellettem.


Gáz lehet, hogy ilyen fogyatékosokkal vagy körülvéve... Szedd csak a terhesvitamin tovább :)

2009. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt vetélésem,3 hónap múlva újra terhes lettem .Az én környezetem nem adott ilyen negatív reagálásokat, sőt mindenki örült, hogy ilyen hamar sikerült,. Sajnálom,hogy ezzel is kínoznak, megvan a saját bajod enélkül is.Én elküldeném őket melegebb éghajlatra az tuti.Ne hagyd magad, mindenki söpörjön a maga portáján!!!Ez csak rád és a párodra tartozik, hamindketten akarjátok, akkor hajrá a többieket meg nagy ívben tojd le!!
2009. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hárman egyszerre,nem semmi:))
2009. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Te életed és a Te döntésed is a kérdés. Mások véleményére nem feltétlen kellene adni, a nagy többség sokszor a közhelyek szintjénél többet nem mond. Sokszor tudatlanságból, máskor pedig feltételezett jó szándékból mondanak mindenféle hülyeséget. Erősen szűrni kell ezeket a véleményeket, és csak azzal foglalkozni akinek adsz a véleményére. Ha korai spontán vetélésről volt szó, akkor már nyugodton lehet próbálkozni. Ha későbbi vetélés volt akkor az ügyben erősen megoszlanak a vélemények, hogy mikor lehet próbálkozni.Bár olyankor lehet tényleg nem árt ha pár hónapot pihen a szervezet.
2009. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket a csudába, ne foglalkozz azokkal, akik ilyen hülyeségeket beszélnek. Az újabb terhességgel magadat is megnyugtatod, de akkor is....Hogy mondhat valaki ilyet?!
2009. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt ez , aki ezt mondta? Szerintem ne foglalkozz vele. Ez őrület. El sem hiszem, hogy van ilyen van. Teljesen természetes, hogy babót szeretnél. Az is természetes, hogy a vetélés után még jobban akarsz esetleg babát, hiszen, ha rövid időre is de megtapasztaltad, hogy milyen érzés az anyaság. Én szorítok , hogy minél hamarabb összejöjjön neked. Senkivel ne foglalkozz. A férjed mit mond?
2009. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Először is köszönöm a válaszaitokat! 10 hetesen vetéltem el, de előtte is volt egy vetélésem, de nem tudtam, hogy terhes vagyok. Nagyon akartuk a férjemmel a babát! Teljesen bele voltam betegedve. Eleinte nem akartam gyereket, és mondtam is a környezetemben lévőknek, de ahogy távolodott a vetélésem emlékei, és egyre több élményem volt pici babákkal, rájöttem, hogy nem várok és akarok babát! Egyedül a párom és az Édesanyám áll ki mellettem a többiek a környezetembe hülyének néznek, kibeszélnek, és ellátnak "jó" tanáccsal. Nagyon rossz, hogy mindenki sutyorog a hátam mögött, pedig tudom, hogy nem nekik kell majd megszülni, és nem fog az én gyerekem ő hozzájuk menni egy szelet kenyérért sem! 22 éves vagyok. Szerintem egy nő érzi azt hogy mikor érett meg az anyaságra! Csak nagyon rossz, hogy mindenki elítél az én véleményem, és döntéseim miatt!
2009. jan. 20. 13:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon helyes, bator dontes

aki szekal miatta, az savanyu, rosszindulatu, bunkó, stb.. nehogy törödj vele!

nekem volt egy ismerosom, 4 evesen halt meg a kisfia (rakban), és amikor ugy dontottek a szulei, hogy ujra megprobaljak, en orultem, es sok sikert kivantam.. eszembe se jutott semmi ilyesmi, amiket neked mondtak, csak az, hogy milyen batrak, es hogy remelem sikerul, es tok jo lenne..

hogy mondhat neked(vagy barkinek) ilyet valaki!?!

az ilyenek meg se érdemlik, hogy megoszd veluk azt, hogy babat szeretnél!

2009. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!