Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg még 1 hét van a nem...

Elvileg még 1 hét van a nem várt mensiig, ebben a hónapban kezdtük el a próbálkozást, és már furcsán érzem magam!Lehetséges, hogy kisbabát várok?

Figyelt kérdés
A méhem körül furi melegséget érzek! Ez már lehet a jele? Vagy csak beképzelem magamnak? Rosszul nem vagyok, derékfájásról sem tudok beszámolni, mivel több napja már az egész hátam fáj!
2009. jan. 20. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi! Ilyen korán még nem kell semmi különös terhességi tünetet produkálni, illetve nem ettől függ a dolog. Ha valóban babás vagy akkor a szervezeted teszi a dolgát, attól függetlenül, hogy ilyenkor ebből bármit is érzékelned. Bármi lehet, de kell még egy hét az eredményig.
2009. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Ha normál 28 naposak a ciklusaid,és a 14.nap környékén van a peteérésed,akkor még be sem ágyazódott,tehát még nem érezhetsz elvileg semmit,mert ha meg is fogant,akkor is még 2-3 nap,mire beágyazódik.Várd ki,megjön-e,és utána,ha kimaradt,pár nap múlva tesztelj.

Ha elsőre összejön,gratula nektek,ritkaság számba megy manapság az ilyesmi:)Szorítok!MElody

2009. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nagyon korai tünet.Várj még a tünetekkel.

És próbáld meg ne bebeszélni magadba. Szeressétek egymást és össze fog jönni nyugi.

2009. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ezt még szerintem nehéz lenne megmondani,nekem is egy hét van a nem vártig ,de a mellbimbóm eléggé érzékeny,de lehet azért mert mindig megfogom hogy fáj e még!D nézegetem magamon a tüneteket és ez nem jó!sajnos!De hát elég türelmetlen az ember ha gyereket akar nagyon!De légy türelmes, ha terhes vagy biztos érzel majd más tüneteket is
2009. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors választ! Megpróbálok türelmesebb lenni....:o)

Csak nagyon nehéz, mert nagyon szeretném, ha összejönne!

2009. jan. 20. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Biztos nagy segítség lenne neked is,és mindenkinek , ha leírná mindenki hogy ilyen időtájt mit érzett ha terhes volt
2009. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!