Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a teszt sokáig...

Lehet, hogy a teszt sokáig nem mutat pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
42 napja voltam együtt utoljára együtt a barátommal. Védekeztünk is, mert még nem akarunk két-három évig babát, míg a legjobb környezetet meg nem teremtjük a picinek. Szóval volt rendesen mensim, de kis mennyiségben. Azután gyanakodni kezdtem egy kicsit és csináltam két tesztet. Negatív mind a kettő! Lehet olyan, hogy valakinek ennyi idő után sem mutatja ki azt a bizonyos hormont egy teszt sem?
2009. jan. 19. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes!bár nekem a 8hetes terhességemet nem mutatta ki 3 teszt amit reggeli vízeletböl csináltam!/lilly teszt/.ugyhogy igen elö fordulhat vbár mondom szerintem nem vagy terhes!de jó hogy ilyen a felfogásodezzel a dologgal kapcsolatban!
2009. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én Lillyit, Pregnancy easyt meg pregimaxot is csináltam...szóval rosszul írtam...három volt..de egyik sem jelzett semmit...

2009. jan. 19. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, de ha védekeztetek nem valószínű hogy terhes vagy (ha gumival, akkor biztos nem vagy, ha megszakítással, akkor van esélye de kevés). Lehet hogy nem volt peteérésed, és azért volt kevesebb a menzi.
2009. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) A megszakításost egyáltalán nem tartom helyesnek, ha valaki nem akar babát:) Szóval olyat nem csinálunk :)Általában én megérzem a peteérést...azóta már a második mensit várom...és kb ciklus közepén szúrt a petefészek körül...szóval annyira nem parázok :)
2009. jan. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!