Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet olyan, hogy ha későn...

Létezhet olyan, hogy ha későn ágyazódik be a baba, akkor még abban a hónapban megjön a mensi?

Figyelt kérdés
Nekem December 26.-àn volt az ovulàciom.Volt is utàna tünetem, azt hittem terhes vagyok. Januàr 10-èn megjött a mensim 28 napra ès 3 napig tartott. Csak az a fura hogy mèg mindig nagyon fáradt vagyok ès reggel fájt a hasam alja. A következö peteèrèst csak 22.-e körül vàrom. Lètezhet olyan hogy ha kèsön àgyazodik be a baba akkor még abban a honapban megjön a mensi? Mert nem tudom most mi van.Volt valaki igy?
2008. jan. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 24-én volt ovulációm és ma jött meg.. Tele voltam jelekkel előtte, még most is majd elalszom és szerintem hőemelkedésem is van..

Viszont görcsöltem reggel óta.

Ha neked csak három napig tartott, lehet, hogy nem is volt valódi a mensid. A későn beágyazódós része a kérdésednek nem tiszta.. Sok sikert!

2008. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás a 3. hét végére fejeződik be,és ettől függetlenül is van aki elején menstruál, de elvileg ennek a vérzésnek nem szabad olyan erősnek lennie.Tesztelj, és többet tudsz Te is.Sok sikert!
2008. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruáció erőssége szignifikánsan nem tért el az eddig megszokottól, kicsi a valószínűsége, hogy már sikerült áldott állapotba kerülnöd...
2008. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probálj egy teszttel,akkor kiderül mi a helyzet!
2008. jan. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!