Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Terhesség...

Mi lehet a baj? Terhesség vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés
Parommal Majus ota tervezzuk a babat, nincs rendszeres mensim, 32-36-ra jart, az orvosom 3 honapig Duphastonnal kezelt, mig ezt szedtem, eleg pontosan 28 napra jart. Miota abba hagytam, ossze vissza de addig a 40 napig mindig megjott. November 21-en jott meg utoljara, 10 napig tartott ekkor voltam a dokimnal, csak hormonzavarra gyanakodott, most penteken kell mennem kontrollra. Januar 6-an par orara barnaztam, utanna egy hetig semmi, mult heten 15-en szinten par orara barnaztam, azota semmi. Hom 36,8, gyomoreges, gyomorsav, mellfeszules, sok pisiles, kedelyvaltozas. penteken keson este teszteletem, eloszor 2 csik volt, utana mar csak 1. Kerlek tanacsoljatok, nagyon szeretnenk mar babat.
2009. jan. 19. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Reggeli vizeletből próbálj meg tesztelni Gravi HCG-vel, az elég pontos. Sajnos nem tudok nagyon okosat mondani, mert rendszertelen a mensid, ez lehet akár hormonzavar is. Az nagyon jó jel, hogy magas a hőd és a többi tüneted. Ha a teszten volt 2 csík akkor jó, 10 perc után már amúgy sem lehet figyelmbe venni, azt sem ha elmúlik rajta a 2 csík. Az 1 napos barnázás pedig lehetett akár beágyazódás is. Írd meg a teszt eredményét!
2009. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
KOSZONOM
2009. jan. 19. 12:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Eygetértek az előttem szólóhoz,dokim mondta hogy csak a 8 hetes terhességet mutatja ki biztosan a teszt ha este csinálod meg,mindenképpen reggel tezstelj:-)

tünetek nagyon babára utalóak,drukkolok:-)

írj hogy mi lett holnap a teszteredmény:-)

2009. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolót megcáfolnám! A mai tesztek többségét már a bármikor elvégezheted, de sztem ez hülyeség hogy csak 8 hetesen mutatja ki nem reggeli vizeletből! Ha reggeliből kimutatja akkor másnap már csinálhatod akármikor, akkor is pozitív lesz. Amúgy nekem mensi előtt 3 nappal lett pozitív a tesztem és este 7 órakor csináltam.
2009. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
KOSZONOM A BIZTATAST, DE SAJNOS NINCS BABA, KI VAGYOK
2009. jan. 20. 08:52
 6/11 anonim ***** válasza:

persze kivételek erősítik a szabályt de én azt írtam amit a dokibá mondott:-D

reméljük nála babóca van a dologban:-)

2009. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jujj a te válaszod már nem láttam... sajnálom ,ne add fel mi is egy éve próbálkozunk:-)
2009. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast, nem adom fel, szoritok neked is, kaptal mar valamilyen kezelest?
2009. jan. 21. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:

most voltam vérvételen a tesztoszteron szintem magas de csak a másik vérvételes eredményemmel együtt megyek vissza dokimhoz,aztán kiderül hogy mi a helyzet...

drukkolok addíg is Neked is:-)

2009. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
en is honap megyek vervetelre, kivancsi vagyok. Szoritok neked
2009. jan. 22. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!