Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sorstársak! Kinek sikerült...

Sorstársak! Kinek sikerült már closty kúra után baba?

Figyelt kérdés
Egy hónap után vagyok, kedden teszteltem negatívot. Sajnos. Mi lehet a baj? Pedig sokat próbálkozunk, igaz nem azért mert muszály, hanem pusztán mert mindketten szeretnénk. Kicsit elbizonytalanodtam. Már nagyon várom azt a kis csodát az életünkbe! Rendszertelen mensire kaptam a closty-t, meg kaptam még mellé duphastont és most holnap megyek dokihoz és lehet kapok tüszőrepesztő injekciót is. Segített már ez a gyógyszerkúra valakinek? És ha igen mennyi idő után sikerült a baba?
2009. jan. 19. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vagyok érdekelt, de a nővéremnek sikerult Closty és Duphastan után baba, most 7 hónapos terhes. Cca 9 hónapot ptóbálkoztak eredmény nélkül, 3 vagy 4 hónap után jött össze nekik gyógyszerrrel, a nővéremnek emelkedett prolaktinszintje volt. Nekem meg a 9 hónapos picurom feszkalódik az ölemben:) Kitartás! Írj ha összejött, most már nem lehet messze.

2009. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Bízom benne hogy nemsoká jön a baba, ennyi negatív teszt és ilyen sok hónap után.

2009. jan. 19. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kúra, mert elso clostis honapban sikerult, de sikerult


ize

tudom, mondani konnyu

de a negativ tesztet ne eld meg kudarckent, meg ne hibaztasd magad.. mi ugy kepzeltuk, hogy kijelentjuk,hogy lesz baba, es rogton elso honap utan hipp hopp..na ez nem igy megy..

elobb utobb sikerulni fog, ne legy turelmetlen :)

kitartást!


(nem tudom illik e kijavitani, de a muszaj pontos j. sok helyen latom rosszul, olyan szepen irtal, gondoltam nem haragszol meg, ha jelzem)

2009. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) És nem haragszom, hogy kijavítottál, ez szerintem csak a figyelmetlenségem miatt volt :))
2009. jan. 19. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekem mindhárom terhességemnél a Closti segitett és elsőre !!Nem volt semmi mellékhatás.

A lányok már : 12,10 és 5 évesek !

Szoritok neked is!

2009. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!