Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemes sorstársak, mit...

Inszemes sorstársak, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
1,5 éve nem jön a baba, túl vagyunk 2 sikertelen inszemen, most készülünk a harmadikra. Eléggé el vagyok keseredve, már mindent kipróbáltam, de hiába az összes igyekezetem, nem tudok teherbe esni, pedig minden vizsgálati eredményünk rendben van. Mit tanácsoltok, az inszem után hány napig feküdjek, és még mivel tudom növelni az esélyeinket? Szedem a Gravidát, egészségesen élünk stb.
2010. dec. 6. 12:04
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Próbálj meg sok fehérjét enni, nekem is azt javasolta a dokim anno. Sajnos azzal együtt nem sikerült, de lehet, hogy neked fog.

Mi is az "ismeretlen eredetű meddőség" címszó alatt futottunk, amíg el nem mentem endokrinológushot, és ki nem derült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, és IR-em. Ha még nem vizsgáltak ebben az irányban, érdemes nekifutni, mert ha fel nem derített gond van, esélytelen a lombik is. :-(

2010. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Endokrinológushoz kell beutaló a dokitól?
2010. dec. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!