Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőn de. Megyek tüdőszűré...

Ha hétfőn de. Megyek tüdőszűrésre, és este együtt vagyok a párommal, és ha esetleg összejön a baba, nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel addig még épp,hogy csak megtermékenyiti.
2010. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se lenne, ha terhesen mennel. Nagyon, de nagyon kicsi a sugarzas rontgenvizsgalat soran.
2010. dec. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gerincröntgenen voltam, nem tudtam, hogy terhes vagyok, olyan 2 hetes lehettem, visszaszámolva. Biztonság kedvéért voltam genetikán, de azt mondták, hogy az első 14 napban semmi baja nem lehet! Nem is okozott tényleg problémát. Közben én persze úton útfélen mindenkitől kérdeztem, mikor dokihoz mentem, de mindenhol azt mondták ne aggódjak! Úgyhogy ne aggódj :)
2010. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A menzesztől két hetes terhes voltál? Mert akkor még nincs semmi, akkor van a szex, amiből esetleg … Vagy a menzesztől a 4. héten? Akkor két hetes a terhesség, csak a dokik a mensitől számolnak.
2019. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!