Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jővőhét végére nem várom....

Jővőhét végére nem várom. Mikor érezhetek először valamit és mit lehet eleinte? Most még semmi tünetem nincs. Van olyan aki semmit nem érez még a nem várt mensinél se?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Légy szíves olvasd el ezt! Ne azt tekintsd mérvadónak, hogy itt többen a megtermékenyülés után pár nappal mindenféle terhességi tüneteket fedeznek fel magukon.

2009. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van olyan! Ha olyan szerencsés leszel mint én, Te sem fogysz érezni semmit! Csak onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy nem jött meg. Másnap teszteltem pozitivat! Egyet értek az előző válaszolóval, tényleg ne azokra hallgass akik állítják, hogy a megtermékenyülés másnapján márt feszült a mellük, szurkált a hasuk, stb...
2009. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, elolvasom mindenképpen. És gratulálok a 2. válasszolónak a babához!
2009. jan. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!