Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzim előtt 7 nappal miért...

A menzim előtt 7 nappal miért vannak olyan tüneteim mint a peteérésnél? Szerintem kizárt, hogy kétszer legyen de a tünetek teljesen ugyanazok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a beágyazodást érzed. Leírnád ezeket a tüneteket?
2009. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! Köszönöm a válaszodat! A tüneteim jobb oldalon nyilal és szurkál. Fáradt vagyok olyan folyásom van mint amikor peteérésem van egy picit érzékemy a cicim de ez szerintem még túl korai lenne.
2009. jan. 18. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Ugyanezt tapasztalom. A hüvelyváladékból kiindulva nekem is megfordult a fejemben, hogy két peteérésem van, de aztán átgondoltam, miután ezután egész hétvégén szurkált a hasam és fel voltam puffadva, és folyton mindjárt megjön érzésem volt. azt hiszem, hogy még sohasem éreztem ilyet, bár persze az is igaz, hogy ilyenkor az ember mindenre figyel, míg általában nem ez a helyzet. Én amúgy 26-ra nem várom. Hihetetlen lenne ha sikerült volna, de nekem a hasikófájáson kívül semmi tüneteim eddig. Nálad van új fejlemény?

2009. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem most múlt el a menziszem két napja. De a menzisz előtt egy héttel voltak görcseim,szúrás, balról alhasi fájdalmaim. Állandóan olyan érzésem volt, mind mikor megkell,hogy kapjam. És utánna egy hétig minden másnap volt valami halvány szerű rózsaszines, barnás folyás. De tényleg alig látszott. Egy hét után pedig megjött rendesen a menziszem. Akkor mi lehetett ez előtte? Ma csináltam tesztet és negativ lett az eredmény,sajnos.
2009. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11:40-es vagyok (januar 19-rol). Nekem azóta sem jött meg, bár tegnap kellett volna. Semmi jele nincs egyelőre a mensinek és nincs semmiféle folyásom sem. Igazából extrém száraz a helyzet odalent, ami nem tudom mit jelent. ja, és tegnap iszonyóan émelyegtem egész nap, ma is érzem, de már sokkal enyhébb. Viszont a reggeli teszt negatív lett, amit nem nagyon tudok értelmezni. Így most várok.
2009. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!