Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem, ha a...

Mikor van peteérésem, ha a hőm csak egy tized fokokat emelkedik két-három napon keresztül és egy hét után éri el a max. Hőmérsékletet! Az utolsó alaphős napon? Miért megy ilyen lassan fel a hő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hőmérős választ nem tudok, de nézheted ovulációs mikroszkóppal is mikor van pé. A kettővel együtt okosabb leszel. Kb. 2000 Ft patikában és akárhányszor használatos.
2009. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem az ovu mikroszkóp nem jött be, soha nem mutatott semmit.
2009. jan. 18. 06:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. 3 hónapja mérem hömet, orvos kérésére. Elvileg akkor van a peteérés amikor elkezdödik felfele menni a hö. De ez így nem jó, hogy ilyen lassan, mert egyik naprol a másikra fel kellene ugrani. Nekem most hormonvizsgálatot csináltak, már nagyon várom mi lesz az eredmény. Kedden vagy szerdán tudom meg. Mi már lassan több mint 2 éve próbálkozunk, jó lenne eredményre jutni végre.

Nálad volt már valamilyen vizsgálat, hogy minden ok e?

2009. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem az alapvizsgálatokat csinálták meg! Volt hüvelyi UH, az teljesen normális képet mutatott, odabenn úgy tűnik minden rendben, láttak érett petét is (pont a 20. napon voltam a dokinál). Vettek vért is és néztek belőle négy hormont, azok is teljesen rendben vannak! Neked miket néznek a vérből?
2009. jan. 18. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Most még nem tudom, csak miután megkapom az eredményt, remélem. Mivel jelenleg külföldön élünk, itt gondolom egy kicsit más. Amúgy otthon már nekem is sok vizsgálatot csináltak, de sajna még nem vezetett eredményre.
2009. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!