Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 éve megy a baba project...

Már 1 éve megy a baba project persze sikertelenül. Miért szurkál a méhem tájékán?

Figyelt kérdés
Mensi előtt 3 nappal éles szúrkálásokat érzek a méhem körül ha sikerült volna a baba akkor ezt nem kéne érezni? Ilyet még eddig nem éreztem.
2009. jan. 17. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is több mint egy évig próbálkoztunk a babával és sehogy sem akart összejönni.Nem tudtam mire vélni a dolgot és már éppen kezdtem feladni. Most vagyok 9 .hónapban.Szerintem nálunk az volt a baj hogy nagyon szerettem volna a babát és túl sokat görcsöltem rajta. Szerintem vizsgáltasd ki magad,és akkor megnyugszol hogy nincs fizikai akadálya a babának.Én nagyon sok sikert kívánok nektek,és hidd el amikor legkevésbé várnád megérkezik a babád. :) Ha van még kedved beszélgetni, nyugodtan írj.Mariann.
2009. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hasszurka van akinél a terhesség egyik jele, pl nálam is az volt. Nemvárt mensi előtt 2-3 nappal kezdtem el érezni, nekem is fura volt, mert előtte soha nem éreztem ilyet. Simán lehet baba a dologban! Drukkolok:)
2009. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,az az igazság hogy már fel is adtam az ügyet mert már totálisan hisztis voltam.De ez az érzés új nekem és most ismét tele vagyok reményekkel
2009. jan. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!