Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruálciomig még van...

A menstruálciomig még van 2hét, de a mellem már lassan 1hete duzzadt, fáj, érzékeny és sötétedik a mellbombom körül! Utalhat ez terhességre? Ezen kívül még más tünetem nem volt!

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt mindkét terhességemnél, de ez elég ritka. Sokan ilyenkor még semmit nem éreznek. Viszont a korai tünetek mellett nekem mindkét babámat a következő mensi előtt 4-5 nappal már kimutatta a 25 érzékenységű teszt, ami elvileg csak a kimaradt menstruáció után egy nappal mutatná a terhességet.
2010. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ember! Most van peteérésed akkor! Most kell szexelni! Hogy lehetne terhestüneted 1 hete?
2010. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos most van ovuja.Lehet már volt.

Az is lehet már a múlthónapban teherbe esett.

Ki tudja?!

Kedves kérdező ha már lilul a bimbód akkor én már megnéznék egy tesztet:)

2010. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony a peteérés nem mindenkinek akkor van, amikor a nagykönyv írja. Nem általános, de tény, hogy lehet egy hónapban kétszer is, vagy nem pont középidőben. Szóval mielőtt kiosztanád a kérdezőt gondold végig ezeket az alternatívákat is.
2010. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Extrém ritka esetektől eltekintve a pé a mensi előtt 14 nappal van, ettől még a ciklus lehet akármilyen hosszú. De hát ugye csak a teszt a biztos..
2010. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Igen ezek a tünetek terheségre utaltak és már van egy gyönyörű 2,5hónapos kisfiam!
2011. okt. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!