Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mikortól kell számolnom...

Most mikortól kell számolnom a mensi első napját? Ovu naptár szerinz 14. kellett volna megjönni. Ekkor bana pecsételő dolgom lett. Tegnap is nagyon kevés barnázás volt (nekem ilyen sosem volt). Ma vagyok a 36. napon.

Figyelt kérdés
Ha megjön rendesen (remélem nem), akkor melyik a mensi első napja? A barnázás, vagy majd a véres? Amúgy is nagy össze-visszaság a ciklusom, de ez már... Így nehéz lesz összehozni a babát!
2009. jan. 17. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az ovu naptár sem volt ponots. A ciklus.hu szerinti görbémen nekem nem is jó helyen jelölte be a pé-t. Kb. egy héttel később volt, és az tuti. Össze is jött akkor a baba.

De az is lehet, hogy már babás vagy és azért nem jön meg rendesen. Ha 2-3 napon belül nem indul meg rendesen, akkor vegyél egy tesztet. Hátha baba van.

Amúgy a ciklus rendezésére tök jók a gyógyteák. Pé-ig cickafark, pé-től meg palástfű tea. A palástfű még a beágyazódást is segíti.

Sok sikert!!!:)

2009. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! a mensi első napját a rendes vérzéstől kell számolni nem a pecsételéstől. De hátha baba van a dologban és azért nem jön meg rendesen! pár nap múlva tesztelj ha addig nem jön meg!
2009. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!