Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28.-án kellett volna naptár...

28.-án kellett volna naptár szerint megjönnie. Aznaptól csak enyhe pirosas valami (barnázás) van.Volt így már valaki és terhes volt mégis?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most voltam WC-n de annyira minimmális hogy azt mondhatom hogy nincs is meg. A hasam alja fájdogál, de semmi más.

Már van egy 8 hós kisfiam, de vele nem volt ilyen. Ki volt már így és terhes volt? van valaki?

Mit gondoltok erről??

köszönöm.


BUÉK!!! :)


2009. jan. 1. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Amikor én terhes lettem a lányommal, nekem volt ilyen élénk piros vérzésem kb 1 napig. tettem be betétet is, hogy na kész megint nem jött össze. Aztán barátnőm tanácsára pár nap múlva csináltam egy tesztet és láss csodát pozitív volt.

Kislányom azóta már 3 éves. Szóval, az a kis vérzés nálam beágyazódásos vérzés volt. Nekem is fájdogált a hasam alja.

Szóval, drukkolok hogy nálad is ez legyen

2009. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont olyan volt,mint amit leírsz. Csak a mensi előtt pár nappal már elkezdődött a barnázás. Plusz még néha néha görcsölgettem, mint amikor megjön.

Én a barnázás ellenére teszteltem és jól látható két csík volt.

Szintén 8.hós kifiu anyukája

BUÉK!

2009. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na mostmár kíváncsi lettem. ma nem is tudok tesztet venni, mert szerintem zárva a gyógyszertár.... na de holnap veszek ha addig nem lesz meg jobban. hátha... :)
2009. jan. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!