Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem maradok fekve szex...

Ha nem maradok fekve szex után hanem egyből kimegyek a mosdóba lecsökkentem kicsit az esélyt a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy maradnak azért bent kiskatonák, hiszen van már egy fiam, de hamarabb jönne a kistesó ha párnát tennék a fenekem alá és nyugton maradnék? :)
2010. dec. 1. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

de hamarabb jönne a kistesó ha párnát tennék a fenekem alá és nyugton maradnék? :)


igen

2010. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha kispárna fenék alá és vagy 20percet még pihi.mi ugy csináltuk
2010. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy igen, kb 15-20 percet érdemes feküdni.:-)
2010. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi akkor úgy maradok!
2010. dec. 1. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:

szia

ugyan ez van velem is..2 hónapja próbálkozunk, mindent megtettünk, ovu tesztet, rengeteg szex--- aztán mondták, hogy jó lenne gyertyáznom, meg nem 5 perc után kiugrani az ágyból.


azt mondja a nép, hogy használ, hát ki kell próbálni.


ezt fogom tenni ebben a hónapban: kispárna, gyertya fél óra pihi :) hajrá!

2010. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sok sikert csajok!!!!:-))
2010. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15:42-es vagyok, nekem a nőgyógyász még azt is mondta, hogy nem szabad minden nap szexelni, mert az is csökkentheti az esélyeket, hanem mens.-től számított 9 napig ne legyen szex, és utána minden 2. nap, 10., 12., 14. =>(ez a legfogékonyabb nap), 16., 18. Ezek az esélyes napok.
2010. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kifutottam utána pisilni:D És most vagyok 10+4 heteske:D Lehet hogy a férjem katonái túl erősek:D:D:D:D Fene sem tudja:D De nem gyertyáztam meg ilyenek...mondjuk lehet hogy a következő hónapban már én is csináltam volna, szerencsére nem volt rá szükség...csak már maradjon is meg a kis drága!

2010. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyertyával sikerült!Sok sikert!!
2010. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, nem befolyásolja a dolog.
2010. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!