Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemnek herevisszér tágulata...

Férjemnek herevisszér tágulata van, ezért a spermiumok száma csökkent és a mozgásuk is lassult. Műtétet javasoltak. Van valaki, akinek a férjét esetleg ilyen okból megoperálták? Utána milyen gyorsan estetek teherbe?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi, nem teljesen a kérdésre válaszolok, de hátha hasznos. A férjemnek is van hereviszértágulata, de neki norm. számú és mozgású volt a lelete, de mivel csökkenhet az élettartamuk, neki a Fer14 nevű vitaminkomplexet ajánlotta az urológus.
2009. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a doki műtétet javasol rá, akkor valószínűleg így van! Rendbe fog jönni a spermaszám! Annak örüljetek, hogy megtalálták a probléma okát!

Itt asz oldalon írt egyszer valaki, reméljük, most is ír majd neked, ha olvassa, akinél a férjnek szintén ez volt a gond, a műtét után 3 hónappal helyreállt a spermaszám, és a baba is jön, ha jól emlékszem!

Úgyhogy csak fel a fejjel!!!

2009. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2009. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szegény párom eléggé fél ettől a beavatkozástól! Esetleg ismertek olyanokat, akik átestek ilyen műtéten? Mennyire fájdalmas?
2009. jan. 16. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam privátra! Mindenképp olvasd el!!!!
2009. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen tunettel jàr a herevisszèrtàgulat?Mert a fèrjemnèl is kevès a spermaszàm de okàt nem tudjuk!
2009. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia


Mondd meg a férjednek, hogy félelemre semmi oka, elaltatják:-) nálunk is ez volt a helyzet márciusba műtötték a férjemet és júliusban megfogant a babánk, már 28. hetesek vagyunk és lesz egy kisfiúnk! A műtét után vigyázzon magára férjemnek clostit is írtak és szedett még mellé sáfrányos gyulladásgátló-tisztító készítményt ill. itt olvastam, hogy E vitamint kell még szedni. Ha tudom segíteni írj nyugodtan!

2009. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia Eszti te vagy az?Judit vagyok.Remélem Eszti vagy:)

Sok sikert Zolinak figyeld meg nektek hamarabb lesz babátok mint nekünk!

2009. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem Judit, nem Eszti vagyok! :D
2009. jan. 17. 19:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Több tünete is lehet, én utánaolvastam a neten. (Írd be a keresőbe) A páromnak semmi sincs, csak az ovosnál derült ki az egész!
2009. jan. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!