Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálhatok már tesztet vagy...

Csinálhatok már tesztet vagy várjak még? Ma vagyok a ciklusom 25. napján,állandóan álmos vagyok, éhes..

Figyelt kérdés
ma vagyok a ciklusom 25. napján átlagban 26-27 naposak a ciklusaim , állandóan álmos vagyok , éhes , néha van egy kis szurka ott lent , volt fehér folyásom 1 napig a ciklusom 21. napján , 3 éve szeretnénk babót de úgy érzem most talán összejött , de csalódni sem szeretnék , egy pregimax plusz tesztem van itthon megcsinálhatom szerintetek ma délután vagy várjak még egy pár napot és reggel csináljam meg?
2009. jan. 16. 13:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Nagyon szorítok neked is hogy sikerüljön , remélem babásak vagyunk.

Melyik az az oldal amit találtál?

be tudnád szerkeszteni ide.

Kíváncsi lennék.

nagyon nehéz kivárni ezt a pár napot szinte egy örökkévalóság főleg így pár év sikertelenség távlatában.

2009. jan. 16. 13:47
 12/13 anonim válasza:
Szerintem 3naponta megér egy tesztet,én is ezt csinálom,nekem sem volt türelmem,negatív lett,2nap és vagy megjön,vagy veszek még 1-et/2-t,3-t.../
2009. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én képzeld ugy jártam hogy reggel komás fejjel mondom csinálok egy tesztet és elmentem pisilni vittem az ibriket és belepisiltem a toalettbe lehúztam utána meg néztem mint a hülye hogy most akkor hogy csinálok tesztet :-))))))))
2009. jan. 18. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!