Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálhatok már tesztet vagy...

Csinálhatok már tesztet vagy várjak még? Ma vagyok a ciklusom 25. napján,állandóan álmos vagyok, éhes..

Figyelt kérdés
ma vagyok a ciklusom 25. napján átlagban 26-27 naposak a ciklusaim , állandóan álmos vagyok , éhes , néha van egy kis szurka ott lent , volt fehér folyásom 1 napig a ciklusom 21. napján , 3 éve szeretnénk babót de úgy érzem most talán összejött , de csalódni sem szeretnék , egy pregimax plusz tesztem van itthon megcsinálhatom szerintetek ma délután vagy várjak még egy pár napot és reggel csináljam meg?
2009. jan. 16. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tuti várnék még. Ha 26-27naposak a ciklusaid, akkor még nem is késik a mensid. Szerintem várj még pár napot, s leghamarabb akkor érdemes tesztelni, ha már késik egy-két napot. Ilyenkor még az sem biztos, hogy kimutatná a teszt, szóval türelem! :)
2009. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen idősen délutáni vizeletből nem hinném hogy kimutatja. Ha már nem bírod reggelig se, akkor persze csináld meg, de ne érjen rosszul egy negatív eredmény! Sok sikert!
2009. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy még nem késik csak már annyira izgulok és szeretném tudni hogy van -e babi vagy nincs , de megfogadom a tanácsodat és várok még pár napot , és köszönöm a választ.
2009. jan. 16. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem vagyok a túl korai tesztelés híve, én is várnék még pár napot.
2009. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz ilyenkor várni. :) Próbáld meg elterelni a gondolataidat! Szorítok, hogy babó legyen! :) Majd írj, ha már tudsz vmit!
2009. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

oks várok még 3-4 napot addigra kiderül ugy is hogy megjön-e vagy sem.

Köszönöm.

2009. jan. 16. 13:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még, én már csalódtam! felesleges!
2009. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mindenképpen megírom akármi is lett az eredmény.
2009. jan. 16. 13:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Délután semmiképpen ne tesztelj, mert ha terhes is vagy, ez annyira friss még (nincs még elegendö HCG a vizeletben), hogy a teszt nem mutatja ki. Jó lenne ha várnál még pár napot, s csak a reggeli vizelettel próbálkozz!

Azért szurkolok neked!

2009. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek, de megpróbálok vasárnap reggelig várni. Egyébként találtam egyszer kb 2 hete (azóta se) egy oldalt, ahol kiírta, hogy nekem mikortól mutatná ki az itthoni teszt, és mára írta, és 18ára nem várom (31-33 naposak a ciklusaim).Úgyhogy már alig várom a vasárnapot:)Szorítok!
2009. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!