Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lehetek és a szervezetem...

Babás lehetek és a szervezetem igy reagál vagy ez más miatt van? Szerdára nem vártam és nem is jött,DE! Tegnap és ma rózsaszínes-barnás folyást vettem észre..

Figyelt kérdés
Szerdára nem vártam és nem is jött,DE! Tegnap és ma rózsaszínes-barnás folyást vettem észre,de csak olyan mértékben,hogy a papíron látszódik, a betéten nem,az tiszta maradt.Nekem ilyen nem szokott lenni,mert ha megjön,akkor mindjárt megindul rendesen vérzés.Azok írjonak akiknél előforult már ilyen és baba volt a dologban.Tesztet nem csináltam,de ha hétfőig nem jön meg veszek egyet.Cisztám nincs,meg ittam a teákat,na palástfűt még mindig fogyasztom napi 2 csészével.Írjatok,köszönöm.
2009. jan. 16. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet baba.
2009. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel tesztelhetsz, én biztosan azt tenném! :) Szorítok!
2009. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aki még tud hasonló esetről írjon! üdv
2009. jan. 16. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp tesztelj, és ha pozitív, irány a doki, nehogy elmenjen a baba! Én is így voltam, 2 pozitív teszt után. Most gyógyszert szedek, és várok, hogy mi lesz. Mert az UH-n még nem látszott...

Szorítok!

2009. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké,ha holnapra nem jön meg (bizom benne) csinálok egy tesztet és ha pozítiv hétfőn elmegyek dokihoz.Ja amúgy utolsó válaszadó hát hetes vagy,milyen tüneteid vannak? Mert nekem a görcsöléseken kivül semmi,még a melleim se fájnak.
2009. jan. 16. 13:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Hány hetes-t akartam írni
2009. jan. 16. 13:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem most megindult kicsit jobban, ez menzi lesz.Ja meg csináltam egy tesztet most este nem birtam ki, egyértelműen negatív.
2009. jan. 16. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Majd legközelebb! Fel a fejjel!
2009. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!