Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nők hány százalékának jön...

A nők hány százalékának jön meg a mensije terhesség alatt? Olyanok jelentkezését is várom, akiknek megjött, és akiknek nem.

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat! Esetleg, akinek megjött, megkérném, írja meg hányszor vérzett terhessége alatt és milyen volt. Nekem az az érzésem, babás vagyok, annak ellenére, hogy megvolt, és a tesztek negatívak. Bár úgy lenne...
2009. jan. 16. 12:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a tüneteid alapján TUTI babás vagy :))))
2009. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kösziiii a biztatást! :-)))
2009. jan. 16. 12:47
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem vártam keddre, de szerdán megjött. A tüneteim sem voltak az igaziak előtte, meg a vérzés sem olyan (most nagyon szilárd és barna) , amilyen mindig is volt, meg ötöde ha van a normálisnak. Ma már szinte nincs is semmi, de már kisírtam a lelkemet. Holnap reggel azért megkockáztatok egy tesztet. Mást nem megint sírok egy sort!

Üdv

2009. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát remélem, azért baba van a dologban... de sírj nyugodtan, én azt vettem észre hogy jót tett, megnyugodtam... De ma inkább mosolyoghatnékom van.
2009. jan. 16. 13:44
 15/25 anonim ***** válasza:
sok sikert nektek nemszabad sosem feladni!Mindig olyankor leszel terhes mikor nemisgondolnád!A sőgőrnöm 6 honapig menstruált és nem kicsit volt meg neki hanem nagyon várzett és nemtudta hogybabab van ráadásúl tesztelt 3 mat mind nega . szerintem ha tudod magadrol hogy nemképzelsz be semmit akkor higgy magadba és az érzéseidben hogy összejött!Nehogymár tesztnek higgyjobban!nekem volt hogy pozitiv lett halványan mégsem voltam terhes. ennyit erről
2009. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szia! Első és harmadik válaszoló vagyok! A sorstársad! Mensi előtte és közben csak görcsoldóval szoktam kibírni, annyira szokott fájni. MOst semmi. Két nap késés után két nap barna majd két nap vérzés. Az öt napos mensi helyett. Aztán mint mensi előtt szárazság. Mára fehér folyásom lett. Mensi előtt nagyon fájtak most a melleim, de azok mára már rendbe jöttek és nem fájnak. Viszont mensinél elkezdett szurni a pocakom. És ez azóta is tart. És egy 4 napja mensis görcseim vannak. Nem erősek, de vannak. Holnap tesztelek! TE? Teszteljünk együtt! Puszi: Kata
2009. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok még mindig! :) A második válaszolónak köszönöm/köszönjük hogy szorít! :) Szerintem van esélyünk! Szerinted (kérdező) ;) ?
2009. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Én teljesen kivagyok. Egy 24 napos PMS-es időszak után, egy db. pozitív terhességi teszttel ma megjött. :-((((( de úgy, hogy MINDEN más tünetem elmúlt, kivéve ezeket a rettenetes görcsöket. Teljesen magam alá kerültem. :-((((
2009. jan. 17. 11:57
 19/25 A kérdező kommentje:
DE Nektek szorítok! Mindenképp írjátok meg, mi lett!
2009. jan. 17. 11:58
 20/25 anonim ***** válasza:

ne add fel. Ha egy pozi teszted volt akkor csak van valami nem?

Én akkor is tesztelnék !

2009. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!