Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nők hány százalékának jön...

A nők hány százalékának jön meg a mensije terhesség alatt? Olyanok jelentkezését is várom, akiknek megjött, és akiknek nem.

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat! Esetleg, akinek megjött, megkérném, írja meg hányszor vérzett terhessége alatt és milyen volt. Nekem az az érzésem, babás vagyok, annak ellenére, hogy megvolt, és a tesztek negatívak. Bár úgy lenne...
2009. jan. 16. 12:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem megjött, de most mensi után elég furcsán érzem magam, ma azt írták itt a lányok, hogy teszteljek holnap reggel, mert lehet, hogy baba! Megírom mi lett!
2009. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött meg de két ismerősöm is van akik az 5 hónapig menstruáltak rendesen. Azért mentek el a dokihoz mert már mozgott a baba. Tehát van ilyen.

Na és mielőtt mindenki átkozódna mindketten eü dolgozók és semmilyen ugy értsd SEMMILYEN tünetük nem. Csak a rendes menstruáció:-)

2009. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszi! Első válaszoló: PONT ebben a helyzetben vagyok, a mensim elmúlása után RÖGTÖN jelentkeztek a tünetek, és már több mint 3 hete "kínoznak". A hétvégére nem várom a következőt, hátha nem is jön meg :-))) Neked drukkolok, majd írd meg, mi lett!

Második válaszoló: örvendek, hogy van ilyen, ebben reménykedek én is. Tehát nem olyan ritka, mint hinnénk...

2009. jan. 16. 12:24
 4/25 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok! Nem írták még, de mielőtt bárki azt gondolná és nem gondoltam először a terhességre és így nem is magyarázom be magamnak a tüneteket! Megírom mi lett! :)

Te teszteltél már az előző mensid óta? Neked milyen tüneteid vannak?

2009. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
a második vagyok. Lányok hajrá majd irjatok mi a helyzet. sok sikert!
2009. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is három hónapig megvolt, bár nekem semmilyen egyéb tünet abszolút nem utalt a terhességemre. Egyszer csak hopp, maga terhes(három hónapos)
2009. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nekem dec 20-23 között volt meg. 26-án úgy ébredtem, hogy a melleim legalább 2 számmal nagyobbak lettek :-))), annyira feszültek, megnőttek és fájtak. Dec 31-től pár csepp valamit termelt a mellem. Az a tünet nagyjából elmúlt. Égett a mellbimbóm. Viszket a mellem. Puffadtnak érzem magam, és ami sosem volt, gázokat termelek, hogy szépen fogalmazzak :-D. Ingerlékeny vagyok időnként, majdnem hisztis, sírok csak úgy. Fáj a méhem környéke, görcsöl. Fázom. Eddig fejem se fájt szinte soha, na ebben a hónapban tele voltam fejfájásokkal. Fáj a derekam, hátam. Aluszékony vagyok (bár ez máskor is). És ma, (ugye ilyenkor kéne essen már a hőm), elkezdett emelkedni. Na, kb ennyi tünet. Ja, és amikor volt vagy kellett volna legyen a pé-m, akkor hiányzott a tojásfehérjés váladék. Volt 1 db alighalvány pozitív tesztem, de utána vagy 3-4 negatív, mind másfélék. Neked?
2009. jan. 16. 12:34
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem megvolt, 3 napig tartott, de én már előtte és utána is éreztem, hogy babó. :-)

2009. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot :-)))


Utolsó: hááát, nem semmi, ami veled történt... De azért minden rendben volt, nem?

2009. jan. 16. 12:36
 10/25 A kérdező kommentje:
Bocs, nem utolsó, hanem 12:32 -s.
2009. jan. 16. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!