Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség? 4...

Lehetséges a terhesség? 4 napja késik a mensesem, fájnak a melleim, pár napja folyásom van, semmi rendellenes szín vagy szag.

Figyelt kérdés
Napközbe meg-meg szédülök, hányingerem nincs, csak néha fémes ízt érzek a számba és szúrkál is néha az alhasam. Megszakítással szoktunk védekezni.
2009. jan. 16. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

TESZTELJ!

2009. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gyanús! Eleve a megszakításos védekezés a legkevésbé biztonságos ,mert már az élvezet előtt is juthatnak át spermák! Aztán ha jól értem neked nem szokott késni, ez gyanús, aztán a mell, a bővebb folyás, a szédülés tipikus tünetek! De más is okozhatja!

Én sprintelnék a patikába terhestesztért!

2009. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. 4 nap késés után már kimutatja a teszt!
2009. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vettem ma, de inkább reggel kéne megcsinálnom a tesztet ugye? Mert lehet napközben nem mutatja ki.
2009. jan. 16. 10:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én babára tippelek. Ennyi nap késés után csináltam meg én is az első tesztemet délután, ami egyértelmű pozitív lett. De a jobb, megbízhatóbb eredmény érdekében megvárhatod vele a reggelt. (bár én nem bírnám ki :))
2009. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azt elfelejtettem: az eredményt írd meg légyszi.
2009. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem 4 napos késésnél már napközben is megcsinálhatod! Nekem anno már a mensi előtt 3 nappal pozitív lett!
2009. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is lehetséges a terhesség. Nekem is lenne egy kérdésem. Ha dec.7-én voltam együtt a barátommal és jan.első hetében teszteltem (Lilly, Pregnancy Easy és Pregimax plusz)...persze nem egyszerre, hanem kb három napos késésekkel akkor lehetek terhes? Egyik sem mutatott semmit :( Védekeztünk is és a mensim is pontosan 28 napra jött meg, csak iszonyat kevés volt. Igazából nem is gyanakodnék, csak fájnak a melleim, farkaséhes vagyok mindíg, a derekam meg majd' leszakad. Nyolc nappal vagyok a köv. mensi előtt..lehet hogy inkább már azt érzem? Lehet kicsit fura kérdések ezek, de igazából sehol nem kaptam még normális választ ezekre. Köszi

Kata

2009. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kata! Szerintem, ott nincs baba! Mutatta volna a teszt! De nincs vesztítenivalód mégegy teszttel, mert ha még az elején véreztél is, ugye 28 napra, akkor lehet, hogy te azok közé tartozol, akiknek jó későn indult meg a hcg termelődése, és még akkor a szervezet nem fogta fel akkor, hogy baba van, ezért lehett vérzés, és negatív teszt!

Drukkolok!

De te most babát szeretnél akkor?

2009. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi a választ :) Hát igazából még lenne egy évem az egyetemből, szóval addig nem nagyon akartam, azért is védekeztünk, de persze ha jön a baba, akkor az sem gond, örülnénk neki és abortuszról szó sem lehet :) Talán tényleg korán teszteltem még(bár 33.nap volt már akkor) :) Azt hiszem jövőhéten még csinálok egyet :) Elvileg a Pregimax plusz a legérzékenyebb, 10-es...azt megcsináltam, de a dobozán viszont csak 20-asnak írták azt hiszem :) Tudod esetleg melyik a legjobb teszt? :)

Kata

2009. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!