Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy mensinél semmi mensis érzése nem volt, mensi után pedig folyamatosan olyan, mintha meg akarna jönni újra?Mi volt veletek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2009. jan. 16. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Vagy megjön, vagy terhes vagy.
2009. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál! DE a gondom, hogy a memsim megvolt 5 napja múlt el és azóta van mensis érzésem. Soha nem volt velem ilyen! Vagy öt nap után újra megjön! Mitől lehet? Tesztet csináltam tegnap este, Medi-Lab tesztet és negatív lett.
2009. jan. 16. 10:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Reggel csinálj mindenképpen tesztet, ha babás vagy, lehet, hogy még kevés a hcg a szervezetedben. Ez reggel a legtöbb, úgyhogy hajrá! :) Nekem nem jött meg, de folyamatosan úgy éreztem, mintha pillanatokon belül megjönne.
2009. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én most voltam nőgyógyásznál és mondta hogy nem szabad este tesztet csinálni,mert azok csak a már kb 8 hetes terhességet mutatják ki.Mindíg csak reggeliből szabad,bármi is van a papírra írva:-)

(Bár biztosan vannak ez alól kivételek akiknek a korábit is kimutatta este,ugye kivétel erősíti a szabályt)de sztem holnap reggel csinálj egy másikat úgy is minden 2.nap duplázódik a HCG szint a szervezetben így biztosabbra tudsz menni:-)

SZORÍTOK!

2009. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
pont akkor írt az előttem szóló is:-)amikor a regényt írtam:-)
2009. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! hasznos véleményeket írtatok! :) Azt hogy megvolt a mensim az aggaszt a baba téma miatt, de Holnapi reggeli első vizeletből tesztelek akkor! Meglátjuk mi lesz! Mindenképpen megírom mi volt! Nektek pedig jó babavárást! Az utlsó válaszolónak pedig sok sikert! :)
2009. jan. 16. 12:16
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont ilyen volt és a 6. ciklus napon volt pé-m. Ezt alátámasztotta a reggelim hőm és a nyálka is. Szóval lehet, hogy neked se középidőben van pé-d és ezt érzed. Nekem nem először fordult elő....

2009. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Mindig érzem ha pém van, de az nem ilyen! És nincs nyákom sem! Lehet igazad van! Csinálok egy ovu teszetet!
2009. jan. 16. 15:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Nah mi lett a teszt eredmény?Ugye jó hír??:-)
2009. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia! Hát megcsináltam a tesztet, de negatív lett! Szerdán megyek orvoshoz, megírom mit mondott! Puszi
2009. jan. 19. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!