Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napos késés után barna...

8 napos késés után barna folyás mire utalhat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 15:36
 1/10 A kérdező kommentje:
8 napos késés után barna folyás mire utalhat? már volt egy negatív tesztem. a hasam pedig gyakran ilyen érdekes "korgó" hangot ad ki vagy én nem is tudom konkrétan. :)
2009. jan. 15. 15:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány napja csináltad a tesztet? Nekem is volt barna pecsételésem, de nekem a várt utáni napon már pozitív lett a tesztem. Csinálj másik tesztet!
2009. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
7-re vártam a havimat és 11-én teszteltem. azt mondták annak már elvileg ki kellett volna mutatnia a terhességet.
2009. jan. 15. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellett volna már mutatni,szerintem a napokban fog megjönni,azért van a barnás folyás.Én is szoktam így lenni.Mindig csináltam is tesztet,de aztán végére sikerült.

17hetes kism.

2009. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mire utalhat ez a gyakori korgó hang? a hasamban érzek ilyen "bugyogás" szerű fura dolgot de ezt nem tudom leírni. :) és a hasam két oldalán eléggé fáj, meg a petefészkem is. (puffadt) néha a derekam is fájdogál. vagy ezek vmi más miatt jelentkeznek? lehet, hogy csak bebeszéltem magamnak és ezért jelentkeznek?
2009. jan. 15. 16:31
 6/10 A kérdező kommentje:
jah azt majdnem elfelejtettem, hogy nekem eddig havi vérzés előtt nem volt barna folyásom soha. ezért lepett meg most ...
2009. jan. 15. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:
vérzés lesz.a késett menstruáció indulhat barnázással.szerintem nincs baba.
2009. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget =) sajnos azóta sem jött meg és ilyen rózsaszínes barnás folyásom van. nemtudom mi lehet a gond-
2009. jan. 16. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egy pár hónapja én is szoktam érezni ezt az érdekes bugyborékolást az alhasamban, azelőtt soha. Amikor először megéreztem, hirtelen meghült bennem a vér, mert azt hittem, hogy terhes vagyok és biztosan megmozdult a baba. Egyébként nem volt terhes tünetem egyáltalán, csak megnőtt a hasam és sokat voltam felpuffadva, ebből gondoltam rá. Persze tudom, hogy butaság volt arra gondolni, akkor is tudtam, csak hát, amikor az ember lánya szeretne kisbabát, olyan butaságokat tud beképzelni magának. Deez a bugyborékolás érdekelne, hogy mitől szokott lenni.
2009. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát igen, engem is érdekelne :-) de a 7en mindenképp ellátogatok az orvoshoz. tegnap este ismét teszteltem, negatívat. 11 napos késés után már ki kellene mutatnia szerintem. 17 napja voltunk együtt. 2 teszt negatív sztem ez már biztos. csak azt nem értem, hogy miért nem jött még meg és, hogy miért fáj még mindig a hasam? de ezt majd az orvos megmondja :-)

köszönöm a segítséget!

2009. jan. 18. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!