Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gravida mellé mennyi E-vitam...

A Gravida mellé mennyi E-vitamint szedhetek?

Figyelt kérdés

Az e-vitamin sejtregeneráló, segítheti a peteérést és mi régóta szeretnénk babát! Csak nem tudom mennyi az az adag, ami jó, segít és még nem ártok vele. (Én is a gyümölcs-zöldség híve vagyok, de nem bízom eléggé a ezekben a felfújt gyümikben!)

Tapasztalatok?


2009. jan. 15. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
én a 100ml-t eszem napi egy tabletta nekem ezt ajánlota a patikus hogy ennyi a napi bevitel ami szervezetnek szükséges!
2009. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges mellé e vitamint szedni,mert pont annyi van benne,amennyi kell!
2009. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem a gravidát, sem az elevitet, csak E vitamint és vas-komplexet. Egy havi szedés után lett pozitív a tesztem. Az E vitaminból 200g-sat kellett szednem.
2009. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!