Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5mm-es nyálkahártya nemvárt...

5mm-es nyálkahártya nemvárt menszi napján, de a hőm fent van.37,6 Most akkor mi van? A doki azt mondta lehet baba, de lehet, hogy nem. Ekkorával egyáltalán lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! 11-27 08:08 vagyok, voltam dokinál, 5 hetes terhes vagyok. Ott van a kis petezsák, minden rendben. Rákérdeztem a 3mm-es nyálkahártyára, azt mondta, hogy múlthéten még nem látott terhességet, és egy negatív terhesség papírt nyomtattak, sablonszöveggel.

Veled mi újság van? Drukkolok!!

2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11.27.09:09-es vagyok. Ma voltam dokinál. 6,5mm-es a perezsák és 1,5mm-es a "kis pöttyöm" ! :D
2010. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Baba lett?
jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!