Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5mm-es nyálkahártya nemvárt...

5mm-es nyálkahártya nemvárt menszi napján, de a hőm fent van.37,6 Most akkor mi van? A doki azt mondta lehet baba, de lehet, hogy nem. Ekkorával egyáltalán lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld csak el, a méhen kívüli babák mekkora nyálkahártya darabkába ágyazódnak? Szinte nulla.

Simán lehet 5 mm-nél is baba.

2010. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én tegnapelőtt voltam dokinál, akkor késett már a 4. napja, van egy pozitív tesztem is, és a doki nem látott még semmit. Annyit mondott, hogy szépen meg van vastagodva a méhnyálkahártyám, ami azt jelenti, hogy ez a terhesség még valószínüleg "gyerekcipőben járhat". Egy hét múlva kell visszamennem, és akkor majd megmondja azt is, hogy hány hetes is vagyok, 5 v. 6. Ezt ő mondta így. Itthon vettem észre, hogy az van a leletemre írva, hogy Endometrium 3mm!! Ez vastag? Én nem is értem!! Arra gondoltam, hogy ez valami sablonszöveg, nem is az én adatom, de mivel nem értek hozzá, fogalmam sincs, hogy ez most milyen adat. És még az is oda van írva, hogy Grav. utaló jel nem látható. :-( Remélem nagyon korán mentem, és minden rendben lesz. A doki mindenesetre biztatott és nem adta jelét, hogy aggódnom kéne.

Ezen az oldalon meg azt olvasom, hogy 10mm alatt nem is történhet meg a beágyazódás. :-( Úgyhogy nem tudom mit gondoljak.

2010. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hali csajok!

Nekem doki 12.c.napi uh-n a 6mm-es nyálkahártyára azt mondta,hogy még nem túl jó!

Második:ha a dokid bíztat akkor valszeg el írták azt a 3mm-t mert az félidőben is kevés nemhogy beágyazódáskor!Persze a természet kiszámíthatatlan na de ennyire!?

Azért kívánom,hogy mindkettőtöknek baba legyen!

Sok sikert!!!

2010. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Köszi! Én is drukkolok a Kedves Kérdezőnek!

Így volt a papírra írva: 3.0 mm

Ez 3mm gondolom, mert a 30 az meg már sok, nem? Na, mindegy, majd kiderül. Én optimista vagyok :-))

2010. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki a 8.7 mm-re ,hogy nem baba mert akkor kb 10mm-nek kelle lenni. Ennek ellenére visszarendelt jövő hétre,hogy addiga hátha lát valamit... Remélem ott lesz a képernyőm a " kis pöttyöm" . :)
2010. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi késése után 3 nappal 7mm volt és az volt a leletemen hogy grav.-ra utaló jel nem látható! 2nappal később megint elmentem uh-ra és akkor már láttuk a pici petezsákot benne szikhólyaggal!21 h kismama
2010. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De jó! Ez biztató akkor, hogy ennyit változik pár nap alatt a helyzet! :-D

Gratulálok a 21 hetes pocidhoz!

2010. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A "tankönyv" szerint 6-8 mm-es méhnyálkahártya esetén már van esély a megtapadásra, de a 8-10 mm vagy annál vastagabb az ideális.

Nekem 10 mm volt mensi idején, ikreimet simán kihordtam, de ismerek olyat, akinek 6 mm-essel sikerült ikreket kihordania.

Azt meg már csak margóra említem meg, hogy a doki uh-s mérése nem 100%-os, vagyis lehet, hogy az a valóságban azért vastagabb... ;)

Szorítok mindenkinek! Nem feladni!

2010. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató válaszokat.Hát remélem sikerült.Még nem jött meg. Sokat pihenek,ha fájdogál a hasam lefekszem. Volt már egy méhnyakműtétem és egy vetélésem.Úgyhogy próbálok mindent megtenni ,hogy most rendben legyenek a dolgok.Pénteken megyek vissza a dokihoz ha addig nem jön meg, hát bízom benne
2010. nov. 28. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nagyon szorítok, hogy baba legyen és most már minden rendben menjen! Majd írj, hogy mi a helyzet, mi volt a dokinál! :)
2010. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!