Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek véleménye az...

Van valakinek véleménye az e-vitamin ill. a Folsav tabletáról? Mert én most ezt szedem, mert hiába probálkozunk nem jön össze, szedte valaki már ezeket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Mind a kettő vitamin, ami hasznos lehet szervezetnek. Mindkettő fejlődési rendellenességek megelőzés szempontjából hasznos. Nem tudom. hogy mióta próbálkoztok és történt-e már valamilyen lépés esetleges kivizsgálás szempontjából. Mindenképpen hasznos, hogy szeded, de számtalan olyan ok lehet a háttérben amiket ezek a készítményke nem oldanak meg.
2009. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már több éve probálkozunk ,aztán tavaly nyáron úgy nézett ki hogy jön a baba de sajnos méhenkivüli volt utána sok vizsgálatom volt és annyit mondtak hogy egy kicsit ersödnöm kéne!
2009. jan. 15. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Én folsav szedése közben estem teherbe.

Hasznos vitamin!

2009. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ezeket csak akkor szedd,ha terhes leszel.Addig pedig szedjél multivitamint és igyál esetleg Béres cseppet.

A folsavtól és az E vitamintól nem leszel előbb terhes!

2009. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megcáfolom az előző válaszolót. Nekem a dokim mondta, hogy az E vitamin segít!! Ugyanis a májat progreszteron termelésre készteti, ami tudjuk a beágyazódásért felelős.

A ciklusom elejétől szedem vas komplex-el együtt (ebben is van folsav+vas+még valamik), hétfőn teszteltem pozitívat, a mensi előtt 2 nappal. napi 1x200g-osat kellett szedni. Ezek után el lehet dönteni hogy hasznos-e vagy sem. Lehet, hogy ebben a hónapban amúgy is terhes lettem volna, és nincs szerepe az E vitaminnak, de ezt már soha nem fogom megtudni,de őszintén szólva ez nem is érdekel, csak az eredmény.

Sok sikert, és mihamarabbi babásodást!!!:)

2009. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy öszinte legyek a barátnőmnek is ezt ajánloták és lás csodát nem telt el két hónap és terhes lett pedig ő is évekik probálkozott ezért is érdekelt más véleménye is ezekről a vitaminokról!hát mindegy veszíteni nem veszthetek!A jó kívánságot köszönöm és neked is sok sikert a babához!
2009. jan. 15. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem genetikus ajánlotta a folsavat és napi kettőt kell szednem. Vérvétel deritette ki, hogy a szervezetem nem tud méregteleniteni, erre ajánlották a folsavat. A tervezett terhesség előtt 2 hónappal kellett elkezdenem szedni. Két hónapja probálkozunk, eddig sikertelenül.
2009. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezeket találtam interneten:


- C-vitamin: kollagéntermelést szabályozza, segít a petesejt utáni sebgyógyuláskor, és segít a vetélés megelőzésében is;


- E-vitamin: gyógyulást támogatja, elősegíti a beágyazódást


- Cink: sebgyógyulás, beágyazódás, hormontermelés szabályozása


Én is szedem mindegyiket, remélem hatásos lesz!

2009. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!