Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem, ha a 29....

Korán teszteltem, ha a 29. ciklusnapomon vagyok, általában 30 naposak a ciklusaim? Negativ lett sajnos.

Figyelt kérdés
5 napja reggelente 1x-i alkalommal van krémes barnás folyásom, betétcsere után már egész nap nincs. Valakinek volt ilyen esetleg, és babára vagy mensire utalt???
2009. jan. 15. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem korán teszteltél, ismételd meg, a menzi elmaradás után 4-5 nappal.

A barnás folyás egyénenként változó, van akinek menzit jelez, de van akinek e mellett baba van.

Tudom, hogy nehéz, és lassan telnek a napok, én is ebben a cipőben vagyok, nekem már a 2. nap menzi nélkül és 30 naposak a ciklusaim. Én szombaton tesztelek, addig próbálom elterelni a figyelmem. Sajna nekem vetélés után 5 hónapja nem jön össze a babó és sokat csalódtam...

Kitartás! Tudja a babó mikor kell jönnie!

Írj majd, hogy hogy sikerült később a teszt!

2009. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen. Nekem már 4 napja késik, de még mindig nem tudom mi van. Van poz. és neg. tesztem is. Várok vagy két napot és újra próbálom. Neked is ezt tanácsolom.
2009. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet baba is akár. Sok nőnek jelentkezik beágyazódási tünetként. Amúgy nem méred az ébredési hődet? Az is segíthet a bizonytalanságban. Ha az alaphő felett van akkor minden bizonnyal lesz baba.

Nekem amúgy már mensi előtt 2 nappal kimutatta a teszt, bár ez ritka. Én már éreztem, hogy eljött a mi időnk, ezért mertem tesztelni, ráadásul a hőgörbém is ezt mutatta.

Sok sikert! Drukkolok:)

2009. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha nem jön meg akkor pár nap mulva tesztelek ujra. Majd megirom mi lett. Drukkolok nektek is!!!
2009. jan. 15. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!