Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után kinek mikor volt...

Vetélés után kinek mikor volt az első menzesz?

Figyelt kérdés
8 héten ment el a baba, ezelőtt 2 héttel. Mikorra várható a következő vérzés? Mert utána lehet próbálkozni megint ;)
2009. jan. 15. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nallam december 17-en ment el a babo. En is pont 8 hetes voltam de mensi meg mindig nincs. :( Pedig mar angyon varom mert, utanna nallunk is lehet probalkozni a baboval. Remelem hamarosan megjon. Kivancsi vagyok majd en is a valaszokra.
2009. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
nekem mindgyárt utána megjött
2009. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát nekem is úgy ment el, hogy egy hétig véreztem rendesen, meg kitisztult teljesen a méhem..szóval az szerintem mensi volt, de talán nem erre gondolt a doki, hogy egy vérzést kell kivárni....

Drukk a babákhoz! Nekem dec 30-án reggel ment el...

2009. jan. 15. 10:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnallom. Nallunk a Karacsony volt szomoru, nallatok meg a Szilveszter. :( Lelkileg nem egyszeru. Foleg az ember hajlamos azt hinni, hogy ilyen csak masokkal fordul elo. Hat ra kellett jonnom, hogy nem igy van. De talan most, az Uj Evbe minden rendben lesz es remelem, hogy mindketten babasak leszunk minel hamarabb.

Hat en is verezgettem kb. egy hetig. Minden nap enyhult a verzes egy picit. Szepen kitisztultam ugyhogy muteni nem kellett. De en is ugy gondolom, hogy a doki az egy honapos idot ertette a mensire. Egyebkent hallottam olyat, hogy 4 hetre de olyat is, hogy 6 hetre jott meg. Haaaaat remelem nem a 6 hetes kategoriaba tartozom. :)

Neked is drukk a babahoz!

2009. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, nehéz nagyon... még szerencse, hogy nálunk van már gyerek, 14 hónapos kis ördögfióka :) Nagyon drukk a babához, meglátod, hamar össze fog jönni!


Ja, és nekem is pont ez járt a fejemben, hogy azt hittem, hogy ez velem nem történhet meg...és Bumm! Dehogynem... Na, de fel a fejjel, csak pozitívan! :)

2009. jan. 15. 10:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen ment el nekem is, november 19-én. Utána 28 napra jött meg. Most meg késik 3 napja. Lehet újra összejött!? Amúgy azt mondják, hogy van akinek a vetélés után 6-8 hétre jön meg. Minden jót Nektek!
2009. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem 15. héten műtöttek,(missd. ab. genetikai probléma miatt) rá kb 5 hétre jött meg.
2009. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 9. héten halt el, 12 héten volt a műszeres befejezés (akkor vették észre). A kaparás utáni 12. naptól 10 napon keresztül hormonkezelést kaptam, hogy megjöjjön időben. 26 napra gyönyörűen megérkezett. A ciklusom is mindig annyi volt. Nem tudom, ha nem lett volna a kezelés, hány napra jött volna meg.
2009. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a műtét után 1 hétig véreztem, a mensóm pedig ugyanúgy 26 napra jött meg mint előtte. Viszont teljesen más volt, 1 nap alig, aztán 2. nap ömlött majd 3. nap megint pici és ennyi volt.
2009. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Nekem szeptemberben volt vetélésem és a műtét után 1,5 hétig vérezgettem. De műtéthez számitva 30 napra jött meg először utána 26.-ra és most pedig már nem jött meg. 6 hetes terhes vagyok. Drukkolok ha már van babád szerintem hamar összejön. Nekem is van már egy lányom.
2009. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!