Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha megjött,...

Lehetek terhes, ha megjött, de csak 2 napig tartott?

Figyelt kérdés
Már 2. hónapja, csak 2 napig tart a menstruációm, miközben 1 hétig szokott tartani. Fogamzásgátlót szedek, nem felejtettem el egy tabit sem, szóval elvileg minden rendben kéne, hogy legyen, ennek ellenére még csak menstruációnak sem lehet nevezni azt, amit az elmúlt hónapokban produkáltam. :) egyéb tünetem nincsen, néha szédültem, azt is csak egy kicsit, de valószínűleg azért, mert az elmúlt napokban/hetekben nem nagyon volt időm enni. Előre is köszi a válaszokat!
2009. jan. 15. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógyszer szedés mellett nem rendes menstruáció, hanem úgynevezett megvonásos vérzés jelentkezik, ami mind hosszában, mind a mennyiségében kevesebb lehet mint a rendes. Nem hiszem, hogy terhes vagy, de ha az megnyugtat akkor vegyél egy tesztet.
2009. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!