Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ciklusom össze-vissza van...

Ha ciklusom össze-vissza van (itt most nem egy nap külömbségre gondolok), akkor a kimaradt mensi első napja alatt az utolsó mensi hosszából tudok következtetni?

Figyelt kérdés
Állítólag p.é-től 14 nap. Eddig úgy gondoltam peteérés 27-én volt (páfrányos mikroszkóp, nyák), de akkor nem , ha még nem jött meg (akkor 9-én kellett volna jönnie). Az utolsó ciklusom 34 napos volt. Tesztem tegnap reggel sajna neg :(
2009. jan. 15. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább ugy ird le mikor volt az utolsó menzid, te ne viszonyitsd a 14 napot a tiédhez, mert azt irtad utobb 34 napra jött meg, mindig ahány napra jön meg annak a felével osztd el! De az átlagot számitsd! Nálad ebben az esetben 16 napot kellene számítani! De csak ha gyakran jön meg 34 napra! Ha viszont nemérted a dologkat, itt egy táblázat, én is ezt használom, és jo dolog:

[link]

Ide ird be a menzid első napját, aztán a ciklus hosszát, és kidobja a te táblázatod is, h. mikor is van , vagy volt PÉ-sed! Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

2009. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Az a bibi, hogy fogamzásgátló miatt nem jött meg. Erre Clostyt kaptam, ezzel produkáltam egy 27 és egy 34 napos ciklust. Ebben a hónapban már nem kell szednem, és most vagyok a 33. napon. Tegnapi teszt neg :(. Utolsó mensi dec. 14-én volt. A 14 napot visszafelé számoltam a végéről, azt hallottam így kell.
2009. jan. 15. 08:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Javítás: szóval fogamzásgátló abbahagyása miatt nem jött meg. Bocs!
2009. jan. 15. 08:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj elírtam, nem 34, hanem 37 napos volt az utolsó ciklus.
2009. jan. 15. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok: Én is szedtem clostyt, de nekem nem volt gond a menzi késésekkel,csak a PÉ-kaptam, de PÉ is volt Closty nélkül is, csak engem megfigyeltek! De a Clostytól nem késett egy napot sem a menzim, ugyh. nálad sztem több mint valószinű, h. a fogamzásgátló abbahagyása kombinálja az egésszet! Azt mondjak az jol bekavar! Kell egy kis idő mig helyreáll a szervezeted! Ne aggódj nem lesz baj, csak kell egy kis idő!Sok szerencsét!!! :D
2009. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Amúgy már augusztusban abbahagytam a gyógyszert.
2009. jan. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!