Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány darabos a DM-ben kapható...

Hány darabos a DM-ben kapható ovu-teszt (vagy úgy általában a tesztek) és kb. mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a menstruációm, 23-28-ig, mikroszkóp elvileg "jelez" peteérést, az eredmény mégis negatív. Kipróbálnám az ovulációs tesztet, de mikor teszteljek?! Hányadik napon, hogyha nem pontosan jön meg?! Segítsetek! (Egyébként azóta rendszertelen, amióta babát szeretnénk. Gondolom pszichés...) :(
2009. jan. 14. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tesz veszen vegyél ott a legolcsobb az ovuteszt!!!!
2009. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi hogy két részletben irok a tesz veszen veszem énis 2000ft a husz darab ,este 17 és 18 ora között tesztelj .Azt hogy mikor irják a papiron én nekem is rendszertelen sajnos én a 12 naptol szoktam kezdeni a 21 napig . Remélem segitetem!!
2009. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, jobban jársz ha azt veszed amit előttem ajánlottak.

A DM-ben Corax Be Sure ovuteszt van, amiben 5 darab található 2500 Ft-t. A dobozban benne van, hogy hány napos ciklus esetén hányadik napól érdemes elkezdeni a tesztelést. Nézd meg, hogy a 23 napos ciklus esetén mi az első nap amit ajánlanak, a 28 napos ciklusnál meg azt mi az utolsó és szerintem közte csinálj minden nap. Ja, és hogy ne legyen olyan drága mulatság, ha a kazettát szétfeszíted, a benne lévő csík hosszában kettévágható, így 10 teszted lesz. Nekem egyébként bevált.

A Müllerben is lehet kapni, Expect a neve, 4 darabos 1200 Ft-t, ezek csak csíkok. Sok sikert!

2009. jan. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vettem egyet Vaterán!:)Remélem segít!

2009. jan. 15. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis ott veszem azért ajálotam neked is!!! 20 db 2100 ft szerintem jo csak sajna nekem ebben a honapban nem jelzett pét de mult honapban igen !!Remélem neked bejönn!!!
2009. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!