Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha nekem állandóan...

Az baj, ha nekem állandóan krémszerű a folyásom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes és még tervbe sincs véve,fiatal vagyok és tanulok.Csak szoktam olvasni a fórumot és látom,hogy irogat mindenki épp milyen folyása van.Nekem kb 13 éves korom óta van(a mensim későn jött meg 15) de mindig krémszerű vagy zselészerű.Nagyon ritkán híg.átlátszó.Ez mit jelent?Baj?Fogamzásgátlót szedek,évente járok szűrésre sose mondta a doki h baj lenne.Olyan is kevésszer van h tök száraz lennék,mindig van kis folyás,de mindig fehér krémes,mit jelent ez?Teherbeesés szempontjából?Köszi előre is.
2009. jan. 14. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 éves korom óta menstruálok és nekem is szinte állandóan van valami váladék, persze nem sok ,de ugyanígy eddig semmiféle nőgyógyászati problémám nem volt. Legjobb tudomásom szerint nem befolyásolja a terhességet sem. De persze a legközelebbi szűrésen megemlítheted a dolgot a nőgyógyászodnak. Egyébként a fehér folyás alapjában véve normális dolog.
2009. jan. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!