Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvesztettem a szüzességemet!...

Elvesztettem a szüzességemet! Kimarad a mestruációm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem segíteni egy kicsit elmaradtt vagyok.18 éves lány vagyok és december 25én vesztetem el a szüzességemet!És meg kellet volnna már jönnie a mestruálciómnak január 6-án!De még most sem jött meg! (jan 14e van ma) Ilyenkor mit kell tennem?Vagy mit csináljak?
2009. jan. 14. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
És én még azt hittem hogy csak a 14-16 éves korosztály tudatlan. Neked nem mondta el az elmúlt évekbe senki hogy védekezni KELLLLLLLLL!!!!! 18évesen késik a menstruáció annak két oka lehet: terhesség vagy vmi fertőzés ami zavart okozott. Csinálj terhességi tesztet, ha negatív, akkor meg adj hálát az istennek. És védekezzetek. Nem vagy már kislány, tudnod kéne az ilyeneket.
2009. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
43%
a terhességi teszt kb 2 het utan mutatja ki asszem ha terhes vagy. de erdemes a reggeli vizelettel tesztelni, mert abban mar a terhesseg korai szakaszaban is van annyi terhessegi hormon ,amit tuti kimutat a teszt. amugy meg csak gratulalni tudok, es hatbaveregetni, hogy 18 evesen ennyire agyhalott vagy, hogy nem jut eszedbe a vedekezes. nekem annak idejen 15 evesen tobb eszem volt...
2009. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy csinálj tesztet. Ha nem védekeztek megfelelően, akkor - bár kisebb eséllyel - de lehetsz terhes. Egy két hozzzászóló jó bunkó volt. Nem értem miért kell szegényt lehurrogni. Szerintem itt mindenki tesz fel hülye kérdéseket. Pontosabba a te számodra fontos, mert foglalkoztat és bizonytalan vagy, de másnak esetleg hülyeségnek tünik. Azért van ez a web, hogy mindenki bátran megkérdezhesse akár a "hülye" de őt bántó kérdéseket. Szóval ne ugassuk le egymást!
2009. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért hiszi itt mindenki azt hogy kioktathat mást.ez az ő élete, ő rendelkezik felette,valószínű ha nem védekezett annak is volt oka.és kész.majd meg is oldja.nekünk ebbe nincs beleszólásunk.segítséget kért.ennyi.kap vagy nem kap az már rajtatok is múlik.

részemről a segítségem annyi hogy nekem sem jött meg miután elveszítettem,de nem voltam terhes.egyszerűen bekavart a szervezetemnek ez az új élmény.de azért ne hagyatkozz csak rám, vegyél egy tesztet, sőt orvoshoz is menj,ha tudsz.

üdv

6 hetes kismami

2009. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!!

Vigyi magadra!!!

Puszi

2009. jan. 16. 18:35
 16/17 anonim ***** válasza:

köszönöm:)te is vigyázz magadra:)

6hetes kismami

2009. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért nyugi lányok, nem kellene szerencsétlent megkövezni. Nem hiszem el, hogy egyikőtökkel sem fordult még elő a szex terén, hogy elvesztettétek a párotokkal a fejeteket és a nagy szenvedély hevében nem figyeltetek oda a védekezésre. Ami elszomorítóbb inkább az, hogy ahogy olvasom a fórumokat, hozzászólásokat, a mostani tinédzserek (bár én is csak 24 éves vagyok)egyáltalán nincsenek felvilágosítva, vagy legalábbis nem értem, hogy miért nem ismerik a saját testüket és a szexualitást. És tényleg igaz, hogy amíg nincs tisztában valaki ezekkel a dolgokkal, addig inkább ne is csinálja.

Mindenestre szerintem nyugi, nem valószínű, hogy terhes vagy. Fordult már elő néhány ismerősömmel, hogy pont azért, mert tudta, hogy nem védekezett és beüthetett volna a dolog, nem jött meg neki, de valójában nem volt terhes. Az egyik barátnőmnek pl. két hétig is késett, mire megjött, pedig már annyira be volt rezelve hogy terhes lett. Szóval, nyugi.

2009. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!