Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvesztettem a szüzességemet!...

Elvesztettem a szüzességemet! Kimarad a mestruációm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem segíteni egy kicsit elmaradtt vagyok.18 éves lány vagyok és december 25én vesztetem el a szüzességemet!És meg kellet volnna már jönnie a mestruálciómnak január 6-án!De még most sem jött meg! (jan 14e van ma) Ilyenkor mit kell tennem?Vagy mit csináljak?
2009. jan. 14. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

(azért elég poén, hogy sokan a 14-16 éveseket ítélik el a szex miatt...)

Védekeztetek? Mert ha igen, nincs gáz... csak simán idegeskedsz, hogy terhes vagy-e... az idegesség nem tesz jót. Az már több mint 2 hete volt, csinálj tesztet, hogy megnyugodj.

Ha nem védekeztetek lehetsz terhes, elég nagy esélylel...

2009. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj.

Ha védekeztetek, nem kell aggódnod. Lehet, hogy tolódik, főleg, hogy már nem vagy szűz, ez kihat a testedre, a hormontermelés megváltozik (gondolj csak bele, azt mondják a nők kivirulnak az első szex után), nemsokára megjön.

Ha nem védekeztetek, akkor hülyék vagytok, ennek ellenére vegyél egy terhességi tesztet.

2009. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne parázz, ha tényleg védekeztetek nagy baj nem lehet. Mikor én elveszítettem nekem se pontosan jött meg. De a biztonság kedvéért vegyél tesztet.

2009. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sjnos nem védekeztünk!:( De nem bennem ment el!
2009. jan. 14. 20:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elég baj.

Mert az előváladék is tartalmaz spermát, igaz minimális esély van rá h attól ess teherbe, de akkor is...

a sperma az sperma...

Vegyél egy tesztet!!!

2009. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes, csak ideges vagy, amiatt, hogy nem volt védekezés... Én is voltam így, ilyenkor segített ha a párommal lehettem, gyorsabban megjött, mivel teljesen elfelejtem a gondjaim, hogy ideges vagyok... Ami tuti az az, hogy ne idegeskedj és esetleg vegyél egy tesztet, nem drága, és akkor megnyugszol majd. :)
2009. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Ügyes voltál, gratulálok! Azért 18 évesen lehetne több eszed...

Hallottál már arról, hogy szex közben védekezni is szokás? A védekezés legmegbízhatatlanabb formája a megszakított közösülés! Mivel az előváladék is tartalmazhat spermiumot, simán terhes lehetsz.

Most már kimutatják a tesztek (pl. one minute teszt a DM-ben 750 Ft körül) a terhességet. Vegyél egyet. ha pozitív lesz, ne csodálkozz... Előfordulhat, hogy bekavart a szex és emiatt késik, de én a helyedben meggyőződnék teszttel is róla, hogy nem-e terhesség miatt késik...

2009. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
75%
Nem kell pánikba esni, vegyél tesztet az a biztos.Miután elvesztettem a szüzességem nekem is késett 2 hetet kb.Mi se védekeztünk, de aztán nem lett semmi baj.Máskor védekezzetek mindenképp!
2009. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Szóval azokból a mai 14 éves kis hülyékből, ha felnőnek olyanok lesznek, mint te?

Háromszor van egy nap egy ilyen kérdés, és NEM VÉDEKEZTÜNK, de NEM BENNEM MENT EL. Hát ez szép...a szexet tiltani kéne, ha ilyen hülyék művelik.

Gondolom legalább olyan partnered volt, aki érzelmileg nem elég érett hozzá, és nem fogná a kezed abortusz közben vagy nem járnaa el dolgozni suli helyett, hogy két szájat etessen.

És igenis, jár a lecseszés.

2009. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem lett volna egyszerűbb felhúzni egy gumit?Akkor most semmi félnivalód nem lenne.Imádkozz,hogy szerencséd legyen,remélhetőleg nem vagy terhes.Vehetsz már tesztet.
2009. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!