Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhetett 12napot a mensim?

Mitől késhetett 12napot a mensim?

Figyelt kérdés
/án kellett volna megjönni már azt hittem hogy terhes vagyok ugy volt hogy majd megyek orvoshoz 19én de ma reggel megjött hirtelen az egyik pillanatról a másikra,együtt voltam a párommal és utána hirtelen.Először pici rózsaszines aztán meg már jött rendesen de nem darabos hanem olyan mint szokott.A hőm is 37 volt idáig.Felhivtam az orvost felirja nekem az Utrogestan kúpot annak reményében hogy ne hogy vetélés legyen de szerintem nem az.Nem értem a szervezetem eddig mindig pontosan 30napra jött meg soha nem késett ennyit!Nagyon félek már 2 éve próbálkozunk és mindkettőnknél minden ok!Jajjj én ugy elvagyok keserdve!
2009. jan. 14. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát először is sajnálom. Másodsorban vagy elment a baba vagy csak egy kis hormonzavar miatt késett de lehet idegesség stb. Már elmúlt a vérzés? a doki mit mond?
2009. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, légy erős, ne add fel. Én is kérdeztem már itt vetéléssel kapcsolatban, és jólestek a bíztató szavak, azért írok neked is. Nézz utána milyen vizsgálatokat lehet végezni a nagyobb esély reményében. Ki tudja, feltételezem, hogy cisztától elkezdve stresszes munkahelyen át az összeférhetetlenségig sokminden okozhatja, hogy nem maradsz terhes. Pihizz sokat, hátha segít
2009. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!