Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eléggé össze-vissza jön meg....

Eléggé össze-vissza jön meg. Hogyan számoljam ki, mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
Elég össze-vissza jön meg.Gondolom a peteérést mindig az uccsó mensiből tudom kiszámolni?Pontos lesz ez vajon?Vagy számoljak plusz-mínusz napokat?
2008. jan. 14. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha össze-vissza jön meg, inkább vegyél egy tesztet. Én is úgy estem teherbe. Gyógyszertárba, 5 db-os, és kimutatja a legtermékenyebb napokat!
2008. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyeld a méhnyákot! Amikor az átlagosnál "nedvesebb" a hüvelyed napokig, illetve tojásfehérje-szerű állaga van, két ujjad közé tudsz húzni belőle egy 2-3 centis "fonalat", akkor a legnagyobb az esély a teherbeesésre, hiszen ezeken a napokon történik meg a peteérés. Plusz, ha minden nap azonos időben kelsz fel, akkor mérheted a testhőmérsékletedet is, illetve ha mindezek mellé még veszel egy ovulációs tesztet is, akkor már teljes lehet a siker! :)
2008. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az előttem szóló ötlete nem rossz,de nekem van peteérésem,mégsem lesz másmilyen a hüvelyváladékom,pedig 24 hónapja van alkalmam figyelni,mert kell.:(

Én onnan tudom,hogy ovulálok,hogy mensi szerű apró görcseim vannak,fáj az egyik petefészkem,sőt nem ritka,hogy égető érzésem van a hasam alján,és a hőm is ilyenkor ugorja fel a kellő 4-5 tizedet legalább.Sajna hiába tudom ezt,2 vetélésen 1 méhen kívülin kívül mást fellmutatni nem tudok.Az ovu teszt jó,de hosszú távon nagyon drága,a testhőd,a tested pontosan jelzi ha itt az idő.....:)Hajrá,de a ciklus.hu is sokat segíthet.Egy öreg róka

2008. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

tudok ovu tesztet olcsóbban is, csak nem tudom ide lehet-e írni, hogy hol tudod beszerezni. Ha érdekel írj egy privát üzit.

2008. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!