Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes + 6 napos terhességet...

4 hetes + 6 napos terhességet meg tud állapítani az orvos?

Figyelt kérdés
Mindenképpen papír kéne nekem a terhesség fennállásáról, mert el akarnak küldeni a munkahelyemről és azt hiszik kitaláltam. Ráadásul pakolni és cipekedni kell tehát szeretnék táppénzre jönni de a háziorvosom csak akkor vesz fel ha viszek papírt a terhesség fennállásáról. Sajnos már volt egy vetélésem. Most 4 hetes vagyok de jövő héten mennék dokihoz 4+6naposan.
2009. jan. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan menj mielőbb orvoshoz. Egyébként ha már bejelentetted a munkáltatónál hogy terhes vagy, akkor annak a munkáltatónak nagyon!!!!! óvatosnak kell lennie, mert csúnya pert akaszthatsz a nyakába, ha bejelnetés után mégis kirúgnak(nagyon alaposan meg kell ahhoz indokolnia a döntését). Az orvos meg fogja tudni állapítani a terhességet és írni fog róla egy igazolást. Szerintem már holnap irány a doki.

Gratulálok, és szorítok nektek.Puszi.

2009. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra dettó igy jártam és elment a babám,ne emelj nehezet!!!
2009. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,

Ha megkéred a dokit, elmondod neki, hogy mi a helyzet, akkor a leletedre, rá is írja, hogy vegyenek táppénzre terhesség gyanúja miatt (addig nem vagy terhes, amíg nem látszik a szívhangjuk, DOKI MONDTA)és az állapotod miatt indokolt. Amúgy elméletileg látszódhat az "üres" petezsák, esetleg egy nagyon pici valami... De ad igazolást...

Vigyázz magadra, és a picire:)

Gratulálok.

2009. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nagyon szeretnénk ezt a babát és félek megint elveszítem ha így dolgozok. Előző terhességemnél dolgoztam és elvetéltem. Minél hamarabb felkeresem az orvost akkor. Maximum vizeletből állapítja meg a terhességet. Nem?
2009. jan. 14. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tuti kimutatja már a 4 hét 6 napot!! Irasd ki magad mindenképp!!! SOk sikert!
2009. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!